Зібрати власноруч: 6 іграшок-роботів для дітей

Трансформери, дослідники та ящірки власними руками

23.03.2018

Захоплення STEM-науками не вщухає, отже присвячуємо нашу добірку роботам-конструкторам. Ці інтелектуальні іграшки не лише допоможуть дітям весело провести час вдома, а й навчать мислити логічно та просторово, програмувати і, що найголовніше, конструювати.

Навчальний робот-конструктор Makeblock mBot

Навчальний робот-конструктор складається з безпечних для здоров’я, екологічно чистих та легких алюмінієвих деталей зі слотами. У набір входять також світлодіоди й чутливі сучасні датчики — світловий, звуковий, ультразвукової, температурний, гіроскоп і датчик відстежування лінії. Побудувавши робота, дитина зможе керувати ним за допомогою свого смартфона, планшета або Bluetooth-адаптера на комп’ютері або ноутбуці. Таким чином, робот навчає не тільки навичкам інженера або механіка, а й «викладає» своєму творцеві ази програмування. Коштує він 2 989 грн на moyo.ua.

Конструктор LongYeah «4-в-1»

Набір має 170 деталей, які дозволяють зібрати робота, лижника, автівку та паровоз. Всі конфігурації є роботами, які працюють від шести батарейок. А оживуть моделі завдяки двигунам, контроллеру, інфрачервоному приймачу та пульту дистанційного управління. Продається іграшка у allo.ua за 770 грн.

Робот-дослідник LEGO

Якщо діти захоплюються конструюванням та роботехнікою, вони зрадіють цьому дослідникові. Малеча зможе зібрати його самостійно, а потім міняти положення його рук, повертати голову та тіло, пересувати за допомогою коліс. У його правій руці встановлено спеціальний прожектор, а лівою рукою він вміє переносити предмети. Коштує розумна забавка на planettoys.ua 439 грн.

Робот-ящірка CIC

Це копія плазуна виду Chlamydosaurus kingii (плащоносна ящірка). Справжня плащоносна ящірка живе на північному заході Австралії та півдні Нової Гвінеї, а ви можете тримати вдома свою власну, при чому кормити її не потрібено, бо вона — робот, який має штучний інтелект, отже при виникненні небезпеки розкриває свій капюшон і відкриває рота, щоб налякати кривдника. Крім того, він блимає очима, має інфрачервоний сенсор і дві програми поведінки. В одному випадку робот буде панічно тікати, а в іншому — намагатися налякати вас. Добре, хоч не кусається. Складається іграшка із пластикових деталей, коштує 1 426 грн, продається на moyo.ua.

Програмований робот Ubtech Jimu Explorer

Іграшка не тільки познайомить дитину з основами робототехніки, але й дозволить самостійно створити особистого механізованого друга, з яким можна провести чимало веселих хвилин. Іншою перевагою роботу є те, що він працює за допомогою найсучасніших систем, які доступні для засвоєння маленькими дітьми. Коштує набір 5 259 грн у магазині allo.ua.

Робот-конструктор Abilix Krypton 5

Конструювати та програмувати навчить набір Krypton 5. У коробці ви знайдете різні деталі, датчики, приводи та контролери, за допомогою яких самотужки зберете роботів різних конфігурацій та запрограмуєте їх на виконання різних завдань. Причому робити все це можна, не маючи спеціальних знань чи навичок. Замовити конструктор можна в магазині e-ton.ua за 11 369 грн.

— Читайте також: Я — робот: 8 YouTube-каналов по робототехнике и программированию