City Guide: План дій на День Незалежності

Де відпочити й що подивитися 23 - 25 серпня

Свежее:
Любовний гороскоп на березень: яких знаків Зодіаку чекають труднощі в стосунках
22.08.2017

24 серпня Україна святкує День Незалежності, а отже попереду нас чекають чотири вихідних дні поспіль. Як та де саме відпочити із користю та веселощами усією сім’єю, ми порадимо у нашому міському гіді.

21 — 25 серпня

Виставка військової техніки. У цей період на території від Майдану Незалежності до Європейської площі буде розміщено експозицію військової техніки, третина якої буде вперше презентована в Україні.

  • Де: Майдан Незалежності — Європейська площа

23 серпня

Церемонія підняття Державного Прапора України. До Дня Державного Прапора України на Софійській площі відбудеться офіційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України за участі героїв Євромайдану та ветеранів АТО.

Гала-концерт «Українці в світі» за участі музичних колективів з Аргентини, Канади, Польщі, США та України.

  • Де: Софіївска площа

Святкова програма «De Libertate». Шляхетна та інтелектуальна українська музика прозвучить у виконанні двох легендарних гуртів: «Сестер Тельнюк» та «Хореї Козацької». Тексти Григорія Сковороди, Лесі Українки, Тараса Шевченка, Олександра Олеся, Василя Симоненка, Василя Стуса, Євгена Сверстюка, Оксани Забужко у різножанровому музичному обрамленні стануть присвятою та подякою для країни та для її захисників, які душею й тілом, мечем та словом виборювали і продовжують виборювати українську свободу. Для вільних вхід вільний.

  • Де: Музей Івана Гончара, вул. Лаврська, 19
  • О котрій: 20.00 — 22.00

24 серпня

Військовий парад за участі воїнів Збройних сил Україна, Нацгвардії та НАТО.

  • Де: Майдан Незалежності — вул. Хрещатик

Концерт класичної музики. На Майдані відбудеться класичний концерт за участі двох оркестрів: Національного президентського оркестру та Повітряно-десантних військ США. У програмі українські, американські та європейські хіти у спільному виконанні оркестрів.

  • Де: Майдан Незалежності
  • О котрій: 21.00

Концерт творчих колективів етнічних громад відбудеться на естраді у Маріїнському парку.

  • Де: Маріїнський парк
  • О котрій: 13.00 — 17.00

Забіг у вишиванках. Найвеселіша  бігова подія України четвертий рік поспіль проводиться на честь Дня Незалежності. Прийняти участь у забігу може будь-яка людина, одягнена у вишиванку. Початківцям пропонуються дистанції у 100 м, 500 м та 1 км, а досвідченим  — у 5 км та 10 км. Стартують бігуни з Русанівської набережної. Участь безкоштовна, але реєстрація обов’язкова.

  • Де: Русанівська набережна
  • О котрій: початок забігу о 07.00

Open Air від «Кримського Дому». На гостей чекає святковий концерт за участі кримськотатарських та українських артистів, серед яких Злата Огнєвіч, Ельзара Баталова, Азіза Ібрагімова, джазовий піаніст та композитор Усеїн Бекіров, панк-рок гурт «Shatur-Gudur» та багато інших. В рамках святкування також відбудеться серія майстер-класів з традиційних кримськотатарських мистецтв, зокрема, за участі кераміста Рустема Скибіна та його студії, кулінарна майстерня, а ще — виставка-ярмарок народно-прикладного та декоративного мистецтва.

  • Де: Поштова площа
  • О кортій:  14.00

Документальний фільм «Крим, як це було». Музей театрального, музичного та кіномистецтва України запрошує усіх бажаючих переглянути документальний фільм «Крим, як це було». У фільмі розповідається історія офіцерів, солдатів та матросів, які під час захоплення Криму не зрадили свою присягу на вірність народу України, продовжуючи виконання свої військових обов’язків на землі, морі та в повітрі. Безпосередні учасники цих подій розповідають про вторгнення та анексію українського Криму, яка відбулася у 2014 році. Режисер: Костянтин Кляцкін. Вхід вільний. Довідки за телефоном: 280 18 34.

  • Де: Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, вул. Лаврська, 9, корп. 26
  • О котрій: 17.00 — 21.00

Handmade Незалежність. Відвідувачам пропонується прийняти участь у гончарних майстер-класах і самотужки зробити щось цікаве та корисне із глини. Благодійні внески за майстер-клас будуть використанні для встановлення у Сквері системи поливу. На дітей та дорослих чекає експерементальний майстер-клас із виготовлення горщиків для рослин, дослідження міського простору. Сквер на дві години перетвориться на лабораторію урбаністичної кераміки. У заході можуть прийняти участь діти від 7 років та дорослі. В роботі використовуються тільки екологічно-дружні матеріали. Спеціальні навички не потрібні.

  • Де: Сквер Небесної сотні, вул. Михайлівська 24-26. Вхід з Михайлівської площі
  • О котрій: 17.00 – 19.00

Виставка «Проект Енеїда». Це виставка «про» — про те, як один твір визначає значну частину культури на століття вперед й чий відгомін ми відчуваємо і досі. На гостей очікує візуальна історія поеми, смаколики від кафе «Еней», авторська екскурсія від кураторів виставки. Вхід вільний.

  • Де: Національний художній музей України, вул. М. Грушевського, 6
  • О котрій: 10.00 до 18.00

Українські дні у Феофанії. До свята у парку підготували різні урочистості. З 16.00 до 20.00 відбуватиметься концерт під відкритим небом за участі фольклорного колективу «Берегиня» та гурту «Вареник-Бенд». Також працюватиме інтерактивна зона «Круче всех», там на маленьких гостей чекатимуть веселі аніматори, конкурси із призами, творчі завдання, батут, джампінг, гімнастичний куб та творчі майстер-класи.

  • Де: Парк «Феофанія», вул. Академіка Лєбєдєва, 37
  • О котрій: 16.00 — 20.00 

Квест «Код героїв». У День Незалежності ви зможете долучитися до власної історії та дізнатися цікаві факти про її становлення у форматі квесту. Поділившись на команди, які змагатимуться між собою, ви пройдете маршрут, що пролягає від найдавніших часів до сьогодення та охоплює всю постійну експозицію музею. Вартість участі — 80 грн, для школярів, студентів, пенсіонерів — 60 грн. Для участі потрібно попередньо зареєструватися. Додаткова інформація за телефоном: 278 48 64.

  • Де: Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2
  • О котрій: 16.00

Pirogovo Run 2017. У забігу можуть взяти участь всі гості музею. Кожен дорослий учасник отримає унікальну відзнаку фінішера – орнаментовану срібну підвіску. Для дітей передбачені спеціальні пам’ятні медалі та інші подарунки. Участь для дітей абсолютно безкоштовна. Вартість реєстрації на кожну дистанцію: перші 250 учасників по 300 грн, наступні 150 учасників по 400 грн, наступні 100 учасників по 500 грн. Реєстрація. Деталі тут.

  • Де: Національний музей народної архітектури та побуту України, вул. Академіка Тронька
  • О котрій: 10.00 — 15.00

24 — 25 серпня

Пирогів Патріа Фест. На фестивалі на вас чекають яскраві та запальні виступи танцювальних та вокально-танцювальних колективів з Канади та Аргентини.

  • Де: Національний музей народної архітектури та побуту України, вул. Академіка Тронька
  • О котрій: 14.00 — 20.00
— Читайте також: ГогольFest 2017: Програма ювілейного фестивалю