City Guide для інтелекту: 10 вересневих хакатонів, самітів та курсів у Києві

Користь для мізків та бізнесу

Свежее:
Любовний гороскоп на березень: яких знаків Зодіаку чекають труднощі в стосунках
09.08.2017

Вересень, як завжди, наповнений різноманітними бізнес-заходами. Воркшопи, лекторії, саміти, конференції — вашим мізкам є чим поживитися! Пропонуємо до уваги найрозумніші події місяця.

Business Wisdom Summit #6

Бізнеси XXI століття визначаються не тільки показником EBITDA. Сучасні споживачі вважають, що компанії повинні робити внесок у суспільство. Люди залишають бренди, цінностей яких вони не поділяють, і авангардисти бізнесу це вже зрозуміли. «Business Wisdom Summit — 2017» ставить на меті захопити український бізнес «win-win» підходами. Показати, як можна робити бізнес і розвивати індустрії, спільноти, країну. На сцену вийдуть і розкажуть свої історії ті, хто вже досяг успіху в створенні бізнесів «не тільки про прибуток».

На вас чекають два дні імпульсів, професійних і особистих відкриттів, дискусій і нетворкінгу, 300 власників та генеральних директорів успішних компаній, п’ять країн, — своїм досвідом поділяться підприємці зі Швеції, Сінгапуру, Туреччини та Швейцарії. І, звичайно ж, прогресивні бізнесмени і CEO з України.

Якими знаннями і смислами ви збагатитеся на BWS-2017: досвід бізнесменів з країн та індустрій, які по-справжньому живуть у XXI столітті, трансформація бізнесів старого типу в компанії, у яких є шанси прожити 200 років, пошук точок зростання, що створюють стійкі екосистеми, усвідомлення вигод соціального підприємництва, роль цінностей та нових форм корпоративного устрою в прискоренні бізнесу.

Квитки можна придбати тут.

  • Коли: 28 — 29 вересня
  • Вартість: 5000 — 8000 грн

Науково-популярна конференція «Brain&Ukraine»

На вас чекають спікери від природничих наук, винаходів, інновацій та бізнесу. Серед них: Леонід Пономаренко – фізик українського походження, учасник робочої групи, що відкрила графен, найміцніший та найтонший матеріал в світі. У 2010 році група дослідників отримала за відкриття Нобелівську премію. Іван Примаченко – співзасновник освітньої платформи онлайн-курсів Prometheus. Анна Новосад – начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України. Ілля Філіпов – керівник освітньої онлайн-платформи EdEra. Cпеціальним гостем конференції стане Омар Хатамле, керівник відділу інновацій NASA. Під час заходу відбудеться експозиція винаходів та науково-популярних ініціатив.

  • Коли: 2 вересня
  • Де: фотостудія Lightfield.Productions, вул. Польова, 21
  • Вартість: 1000 — 1500 грн

Перфоманс Олексія Горбунова «Революція творчості»


Ви матимете змогу послухати монолог українського актора, який почав свій творчий шлях ще за радянських часів, а зараз захоплюється новими тенденціями постановок Британської Ради. Він — одна з найбільш впізнаваних постатей українского театру, кіно та суспільства в цілому. «Революція Творчості» — це вистава у п’яти діях, від театру до кіно і від кіно до реклами й маркетингу.

  • Коли: 8 вересня, 19.00
  • Де: FEDORIV Hub, вул. В.Васильківська, 55
  • Вартість: 499 — 699 грн

Навчальна програма «Advanced Studies in Integrated Urban Development 2017/18»

Програма орієнтована на фахівців, що працюють у сфері міського розвитку. Навчання базується на методології CANactions та спрямована на впровадження стратегічного дизайну та інтегрованого планування як підходу до роботи в реальних умовах функціонування українських міст, розглянутих у більш широкому контексті динамічних перетворень в Центрально-Східній Європі та країнах, що розвиваються. Програма проводитиметься у міждисциплінарному середовищі і разом з експертами з усього світу. Навчання розпочинається 9 жовтня та триватиме 7 місяців. Дедлайн подачі заявок – 11 вересня 2017. Свої запитання надсилайте на [email protected] до 6 вересня 2017 року. Деталі на сайті.

  • Коли: дедлайн подачі заявок – 11 вересня
  • Де: CANactions, вул. Лаврська, 16
  • Вартість: уточнюйте

Курси «Business English Course»

Business English Course  — це 36-годинний інтенсив, що дозволить вам опанувати якомога більшу кількість необхідних навичок, відпрацювати та вдосконалити їх на практиці в малих групах та надалі впевнено спілкуватись у міжнародному бізнес-середовищі. Курс буде корисний професіоналам і тим, хто лише починає кар’єру у міжнародній компанії. Рівень знання англійської учасників — від Pre-Intermediate (B1). У програмі курсу ви опрацюєте такі теми: знайомство, самопрезентація, лідерство, стратегування; взаємодія в колективі, ефективна командна робота; проведення презентацій, переговорів, зустрічей; ринок, різновиди компаній, світові бізнес процеси; міжнародна комунікація, ділова кореспонденція; маркетинг, рекрутмент, логістика, інновації. Автор та викладач курсу: Олександра Птуха, перекладач за фахом, експерт з 10-річним досвідом викладання англійської для дорослої аудиторії, з них останні 7 років працює переважно зі сферою ІТ.

  • Коли: 11 вересня
  • Де: Креативний простір «Часопис», вул. Льва Толстого, 3
  • Вартість: 5600 грн

Конференція «Модерністки. Насилля в архітектурі і міському просторі»

Мета міждисциплінарної конференції – висвітлити і дослідити феномен насилля в архітектурі і міському просторі. Конференція має на меті стимулювання активного та взаємного обміну досвідом у вирішенні проблем просторової дискримінації та забезпечення права різних соціальних груп на міський простір між ученими, активіст(к)ами, студент(к)ами, викладач(к)ами і тими, хто професійно займається архітектурою і міським плануванням. Конференція також буде слугувати платформою для розбудови сестринства в спільноті практикуючих архітекторок та пошуку механізмів протидії насиллю у місті архітектурно-планувальними засобами задля розвитку демократії, різноманітності і рівності. Структура конференції: панель 1: Архітекторки і влада. Панель 2: Категорії феміністської теорії у застосуванні до міста. Панель 3: Архітектурне середовище і насилля. Тренінг: Розвиток сестринства в спільноті практикуючих архітекторок. Воркшоп: Інклюзивне і гендерно-чутливе проектування.

  • Коли: 15 — 16 вересня
  • Де: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного, пр. Перемоги, 50
  • Вартість: безкоштовно

Конференція «IT-Weekend Ukraine 2017»

В рамках конференції відбудеться цікавий захід — FuckUp Nights Vol.XI IT Edition, де ви дізнаєтесь про справжні ІТ-факапи. У наші часи, коли технології буквально захопили світ, будь-який найменший факап може миттєво торкнутись мільярдів людей. Що в такому разі робити? Як бути? Про таке не розповідають, такому не навчають. Але саме це і є найважливішим у кожному факапі. І саме про це говоритимуть спікери. Із програмою ви можете ознайомитися тут.

  • Коли:  16 вересня
  • Де: КВЦ «Парковий», Паркова дорога, 16
  • Вартість: безкоштовно

Щорічний інтенсив з фасилітації та коучингу

Протягом десяти днів понад сто учасників з усіх континентів світу, а також з різних регіонів Україні зберуться разом для того, щоб навчатися і практикувати навички фасилітації, владнання конфліктів, коучингу, ведення багатостороннього діалогу між різними сторонами, а також для роботи над власними проектами, професійним розвитком і самореалізацією. На вас чекають круглий стіл та дискусія на тему «Національна безпека, корупція, міжнародні відносини, економічний розвиток», громадський відкритий форум на тему «Біженці та переселенці: творення нового дому та нової України», спілкування із передовими світовими консультантами компаній, психологами та фасилітаторами конфліктів у гарячих точках, у спільнотах, командах та державних організаціях. Детальніше про подію тут.

  • Коли: 22 вересня — 1 жовтня
  • Де: Parus Business Centre, вул. Мечникова, 2
  • Вартість:  €1550

Хакатон «BlockchainUA Hackathon»

На форумі розробників фахівці з різних галузей розробки програмного забезпечення матимуть змогу разом працювати над вирішенням будь-яких нагальних проблем. Третій всеукраїнський хакатон присвячений створенню прототипів продуктів з використанням технології «Blockchain». Завдання організаторів — надати можливість технологічним командам розробити продукт за допомогою розподілених технологій, отримати якісне консультування від експертів, створити прототип проекту, який, можливо, стане проривом в екосистемі проектів Blockchain. Захід зацікавить розробників програмного забезпечення, винахідників, економістів, фінансистів, підприємців, аналітиків, маркетологів, студентів. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією на сайті. Кількість місць обмежена.

  • Коли: 23 вересня
  • Де: IDF Reforms Lab, вул. Верхній Вал, 10
  • Вартість: безкоштовно

Воркшоп «From nothing to something. Concepter Experience»

Як зібрати мільйон на світових краудфандингових майданчиках? Як створити інноваційний продукт, що продаватиметься по всій планеті? Відповіді на ці питання ви почуєте від команди української компанії, що спеціалізується на розробці інноваційних гаджетів у сфері мобільних та комп‘ютерних технологій, Concepter. Вони створили перший у світі портативний LED-спалах для смартфонів, планшетів і фотоапаратів, їх найперший краудфандинг на кікстартері зібрав $157000, а вже за півроку продукт з‘явився у магазинах Apple Store. А віднедавна вони ще й допомагають іншим стартапам досягти успіху.

  • Коли: 28 вересня, 19.00
  • Де: FEDORIV Hub, вул. В.Васильківська, 55
  • Вартість:  300 грн
— Читайте також: IT Game: 12 ігор та 2 мови, що вчать програмувати