Мандруй це: 8 українських відеоблогів про подорожі на YouTube

Про цікаву Україну, подорожі світом на велосипедах та трохи порад батькам

04.08.2017

Героями нашого матеріалу сьогодні стали українські влогери, що подорожують Україною та світом. Вони порадять найкращі місця для велопрогулянок, поділяться лайфхаками із батьками, які хочуть подорожувати разом із своєю малечею, а також покажуть шедеври природи та архітектури, познайомлять із дивовижними людьми, висвітлять плюси та мінуси мегаполісів, дадуть поради щодо бюджету й багато чого іншого. Долучайтеся!

Blog 360

Це проект про подорожі Україною, створений командою активних людей, які люблять свою країну та не уявляють життя без мандрів. Разом із ними ви відвідаєте Тернопіль, Славське, Ужгород, Луцьк, Львів, Чернівці, Шацькі озера та… Стамбул. Так-так, останнє місто не українське, але варто зазирнути й до нього. Зрештою концепція влогу — 360°!

Двоколісні хроніки

Навколо світу на велосипедах? Та ще й з дитиною? Неможливо, думаєте ви. А от і помиляєтеся. Музиканти українського гурту «Фолькнери» — Володимир Муляр та Ярина Квітка — із 2014 року подорожують саме на велосипедах. Більш того, під час подорожі у них народився син Марко, який і зараз мандрує разом із батьками. На каналі Володимира та Ярини є влоги із лаоськими колядками, відео про борщ та кенгуру, австралійське царство мух та репортажі про Індію очима веломандрівника. І звичайно тут купа лайфхаків від Марка.

Ukraїner, The Expedition

Цей медіапроект має на меті дослідити усі 14 регіонів України, продемонструвати їх привабливість та прокласти нові маршрути. Команда, яка втілює проект у життя, порівнює його із National Geographic, але у межах нашої країни. На каналі ви знайдете відео про чудове Полісся, чайні традиції Карпат, закарпатські екоферми та життя ромських баронів.

Відвідати всі країни

Таку велику, навіть величну, мету поставили собі мандрівники Дмитро та Інна. Починаючи із 2014 року, вони подорожують різними країнами, здебільшого автостопом. Пара вже побувала у Індонезії, Камбоджі, В’єтнамі, Китаї, США, Малазії, Таїланді, Італії, на Мальті. У влогах вони діляться лайфхаками, наприклад, як слід чистити та різати ананас, як їсти тарганів та коників-стрибунців, як варити морську мушлю, що робити, якщо потрапив у камбоджійський шторм. І це ще не все…

ПроПоходи

«Бігаємо в гори з сучасним спорядженням та розповідаємо про наші враження від останніх досягнень в світі полегшеного туристичного екіпірування. В гори ходити просто!», — кажуть власники каналу «Про походи». Отже якщо хочете спробувати себе у якості дослідника гір, тоді долучайтеся до кола досвідчених туристів. Ви дізнаєтеся, як відремонтувати надувний килимок у поході, які дрібниці стануть у нагоді на Кіпрі, які рюкзаки найкращі та отримаєте багато іншої корисної інформації щодо спорядження та маршрутів.

Україна вражає

Ще один YouTube-проект для тих, хто любить подорожувати саме Україною. Ви побачите унікальні природні парки, краєвиди, від яких перехоплює подих, розкішні палаци, загадкові місцини, бурхливі водоспади, спокійні ріки. Загалом, тут є все найцікавіше із усіх кутків.

Dimon Proidysvit

Влогер на ім’я Дмитро, або просто Дімон, подорожує Україною автостопом. Хлопець фіксує на камеру міста, села, дороги та доволі колоритних водіїв, показує, яке то воно — життя у селі, як збирати гриби та що робити, коли нападає чупакабра. Ще розповідає як організувати поход у Карпати, що там до чого у горах, як пекти сало на піраміді у лісі та чи допоможе туристові вижити армійський сухпайок ЗСУ. А ще на його каналі є контент про подорож автостопом Туреччиною, Литвою, Білоруссю. Тож, якщо полюбляєте екстрім, долучайтеся до Дімона.

Трясця TV

Це канал здебільшого для велосипедистів, але його контент стане у нагоді веломандрівникам. Його ведучі — Костя та Женя із Черкас — діляться порадами щодо безпеки дорожнього руху, якщо ви за кермом велосипеда, розкажуть, навіщо взагалі велосипедові руль, що таке вилка, як вберегти дроколісного друга від крадіжки та продемонструють, чи можна обігнати на веліку маршрутку.

Фото: Двоколісні хроніки

— Читайте також: Исследуя Карпаты: 7 мест для разного отдыха