IQ game: 6 корисних додатків для розвитку дитячого інтелекту

Пазли, орігамі, музична грамота та задачі з фізики

03.11.2017

Дозволяти дітям грати чи не дозволяти? Ось яке питання хвилює батьків щоразу, коли малеча бере до рук гаджет. Можливо, наша добірка вас трохи заспокоїть, бо ми рекомендуємо корисні ігри. У нашій добірці ви знайдете додатки, які допоможуть розвинути пам’ять, логіку, фантазію, просторове мислення, креативність та навчить навичок програмування.

Toca Blocks

Гру було розроблено шведською студією Toca Boca, що спеціалізується на додатках для дітей. Отже, Toca Blocks — це гра, яка трохи нагадує Minecraft, бо дає можливість вчитися навичкам програмування, створювати 2D-структури, керуючись своєю фантазією та використовуючи різні блоки, щоб будувати (або викопувати) нові світи. Гра має Adroid- та iOS- версії, коштує $2,99.

TwoDots

У цю гру із дітлахами залюбки зіграють батьки та згадають своє дитинство, коли на перерві у школі вони грали у «точки». Тоді використовувалися авторучки та папірець у клітинку, а сьогодні — додаток та планшет. TwoDots розвиває логіку, вчить прораховувати ходи наперед, має Adroid- та iOS-версії, а ще вона безкоштовна.

Mini Metro

Ця гра не перевантажена кольорами та деталями. Вона має мінімалістичний дизайн та вчить не лише логічно мислити, а й орієнтуватися у просторі. Гравцеві пропонується з’єднувати між собою станції метро, ​​що несподівано з’являються на екрані в різних точках міста, створюючи повноцінні транспортні лінії. Гра дає можливість прокладати шляхи на картах 13 міст світу. Наприклад, у Каїрі доведеться задовольнятися поїздами, що перевозять набагато меншу кількість пасажирів, ніж, скажімо, в Осаці з його високошвидкісним транспортом. Додаток має Adroid- та iOS-версії, коштує $4,99.

Odd Bot Out

Розробником гри є шведський дизайнер Мартін Магні, який вигадав двовимірний світ, де живе одноокий робот. Гравець повинен допомагати роботу долати рівні, вирішуючи певні задачі з фізики. Мета гравця — провести малюка-робота до виходу, допомагаючи йому розчистити шлях до нового рівня. Червоні куби не єдині помічники, які може використовувати гравець: з часом з’являється все більше дивних механізмів та інших роботів, ракети, а також електрика та багато іншого. Головоломка має 100 рівнів. Додаток має Adroid- та iOS-версії. Коштує гра $3,99.

Камі

У перекладі з японської «камі» означає «папір». Гравцям доведеться заповнити поле певним кольором, розгортаючи «паперові конвертики» за мінімальну кількість кроків. Отже, доведеться, як у шахах, прораховувати свої дії на кілька кроків уперед. Класна анімація, мінімалістичний стиль та японська музика заспокоять та дадуть змогу добре концентруватися.Додаток має iOS-версію, коштує $4,99 можна.

Adventures of Poco Eco — Lost Sounds

Це один із найстильніших пазлів, що створювалися для мобільних пристроїв. Тут знайдете мрійливі кольори, мінімалістичну графіку та медитативну музику, які створюють розслаблений настрій. Сюжет гри і частина механіки будуються навколо музики: гравцеві доведеться допомагати головному герою на ім’я Поко повертати втрачені звуки тотемам. Гра розвиває просторове мислення, творчі навички та логіку. Додаток має Adroid- та iOS-версії. Ціна: $3,99.

Фото: скріншот гри Adventures of Poco Eco — Lost Sounds

— Читайте також: Освіта проти таланту: 10 найкращих думок з книги Кена Робінсона