Маршрут № 1 по місцях сили: Таємниці Карпат з Софією Рудік

Магічна історія, яка може трапитись і з вами

Кому щастя, здоров`я, кохання, успіху та миру в душі? Пропонуємо вам план подорожі за всіма життєвими гараздами разом з письменницею та гідом по місцях сили Софією Рудік.

Я хочу поділитися з вами сокровенними й дещо метафізичними речами, але не налаштована переконувати когось, що все є саме так, а не інакше. Просто розкажу свою трішечки магічну історію. Почну з того, що відколи я зацікавилась місцями сили, місця сили зацікавились мною: приходила інформація, яка наче з’являлась «нізвідки», а мені залишалось лише не пропустити її повз вуха. Я зустрічала людей, які бачать і знають більше про світ потойбічний. Звідки?Дехто з них навіть помирав кілька разів. Думаю, це достатньо переконливий факт, аби довіритись їм.

Куди і кого я вожу

Чи я провідник? Можна сказати й так. Основне, щоб не екскурсовод. Адже я не шукаю архітектурні памятки, не маю шпаргалки з датами, і рідко застосовую фразу «подивіться праворуч, або подивіться ліворуч», адже ми полюємо на силу, яка живе в глибинах сакральної географії і це дуже рідко схоже на тур. Але про це пізніше… Кого я проводжу? Тих, хто хоче і вміє любити гори. Хто приїжджає в Карпати за зціленням душі та тіла. Не є секретом, що місця сили якісно впливають на самопочуття — адже вони є нічим іншим як енергетичними центрами нашої планети. Ми вітаємось з каміннями, дихаємо разом із землею, очищуємось від негативу (так старанно нами ж накопиченого), беручи стрімкі підйоми на шляху, іноді ми купаємось у річках. Спілкування з водою, до речі, може трапитися в будь-яку пору року, але тільки за згоди гостя — ніколи нікого у потік не кидаю. Принаймні поки що такого я не робила. По суті, відправитися в подорож за силою з нами може кожен, тільки потрібно повірити у неї.

Як відчути силу?

Ну а тепер, нарешті, про найцікавіше. Мене часто питають: «А як відчути силу?». Відразу скажу, що такої картини: ми прийшли на місце сили і тут протягом п’яти хвилин у всіх поголовно починає чухати праве коліно і сіпатись ліве око (і тільки це є яскравим показником того, що сила пішла) — бути не може. Це дуже тонкі й індивідуальні речі. Ми просто повинні зрозуміти, що знаходимось з вами у тому місці, де потоки енергій землі та неба більш сконцентровані, ніж будь-де. Існує багато документальних фільмів, де більш авторитетні пани та пані розповідають про сітку Хартмана, про геопатогенні зони, які, на відміну від місць сили, негативно впливають на людину, про маятники, які є необхідними інструментами при діагностиці саме таких місць і т.д. Це все можна слухати і вивчати. Моє завдання — передати іншим інформацію, яка прийшла безпосередньо від біоенергетиків, біоенерготерапевтів, астрологів — скажімо, людей, які «бачать» більше.

Писаний Камінь

Зазвичай карпатські місця сили — це мегалітичні комплекси, водоспади, джерела живої води. Одним із найвідвідуваніших таких місць сили є Писаний Камінь — одна велетенська камінна брила. Писаним його називають через десятки надписів і схематичних малюнків (деяким з них понад 1000 років). Не обійшлося і без сучасних автографів типу: «Тут був такий-то і сякий-то», що дуже болить Каменю. Горяни вважають, що його сила просинається з першими весняними громами, тому що саме в цей час відкривається земля. Перш ніж відправитися до Писаного (як і будь-якого іншого місця сили), варто підготуватися, адже це не просто екскурсія, а подорож до святині.

Місце знаходження: Івано-Франківська область, Верховинський район, неподалік від Буковецького перевалу.

Властивості: у відповідь на ваше бажання, з яким ви прийдете до Каменя, вам дадуть можливість, створять ситуацію, ви «опинитеся в потрібному місці в потрібний час».

Особливості: Не можна каламутити води, що збирається у ритуальних чашах, видовбаних прадавніми жерцями на верхівці Каменя — інакше дорогою назад вас наздожене дощова хмара. А ось карпатські знахарі з цих чаш видобувають афродізіак — компонент карпатського любовного зілля.

Лада Терношорська

Ще одним близьким за духом до Писаного Каменю місцем є Терношорське святилище, або Лада. Друга назва повязана із великою антропоморфною каменюкою, яка нагадує образ вагітної жінки. Дослідники вважають, що камінь є уособленням Великої Богині, якій наші предки поклонялись в давнину. Це місце сімейного благополуччя, також його рекомендують відвідувати представницям жіночої статі, аби наповнитись силою Матері Землі: обійнявши камінь-Сонце (який уособлює тут чоловічу енергію) можна краще гармоніювати з чоловіком у своєму житті.

Місце знаходження: Івано-Франківська область, Косівський район,  село Снідавка, присілок Безулька, південний схил гори Терношора, на висоті 720 м.

Властивості: святилище є більш жіночим, ніж чоловічим. Якщо у жінки є образа на чоловіка, сили вона тут не візьме, а повернеться назад втомленою, з поганим самопочуттям.

Особливості: вражає двадцятиметровий прохід між двома скелями, який є уособленням переходу з одного світу в інший.

Угорські каміння

Одним із моїх найулюбленіших місць сили є Угорські Каміння, або Скелі — український Стоунхендж. Це те саме місце, де закам`яніли велетні Карпи, які колись населяли наші гори. За легендою вони охороняють силу, яка тут бурлить і є причиною багатьох дивних історій. Мені навіть розповідали про портал у паралельний вимір: один чоловік прийшов сюди на дві години (за його версією), а вдома його не було більше двох років! Чого тільки не вигадають ці чоловіки, скажете ви, але хто знає… Також тут виходять з ладу різноманітні технічні пристрої. Проте, якщо не звертати увагу на усі ці непорозуміння, які тут відбуваються, то споконвіку це місце вважалось сприятливим для енергетичної чистки людей. Тут є невидимий для людського ока водоспад, який ллється з вершини одного з каменів і наповнює душу частинками світла.

Місце знаходження: Івано-Франківська область, Верховинський район, між селами Зелене та Яблуниці, поблизу гори Скупова, яка є найвищою вершиною Кринта-Скупова у Гринявському масиві.

Властивості: сприяє внутрішньому очищенню людини, притулившись до каменю можна попросити пробачення та сили пробачати.

Особливості: це один з найменш досліджених мегалітичних комплексів Карпат, а регіон, де він розташований — один з наайменш відвідуваних. Часто спостерігається несправність приладів, аномалії часу.

Водоспад Шепіт

Вода — носій інформації, вона запамятовує думки, музику, світло. Найбільш сприятливими для спілкування з водою є природні водойм из прісною водою, чим холодніша вода, тим краще. Біля самого водоспаду треба зняти взуття, аби відкрити канали й пустити в тіло енергію землі. Постійте босоніж і подумайте, про що конкретно ви хочете попросити у води. Після того, як усі думки пішли геть і залишилась одна, привітайтеся з водою. Заходьте поволі, примовляючи: «Водичка — лагідна, вона мені допоможе». Увесь негатив, так «старанно» зібраний місяціями, за одну мить забере потужний потік, що б`є згори. Не витирайтесь рушником — нехай інформація всмоктується в тіло разом з краплинами.

 

Місце знаходження: Івано-Франківська область, Косівський район, село Шепіт.

Властивості: оздоровлює, наповнює енергією життя.

Особливості: характерний ефект після спілкування з водою — ясність навколо вас.

Чорна Гора

Святиня для місцевого населення, гуцульська «піраміда», можливість спілкуватися і бути ближчими до Абсолюту. Окрім необхідного туристичного спорядження я раджу взяти з собою насінину, з якої проросте ваше бажання. Інтуіція сама підкаже, де, коли і як це зробити: Земля і Небо завжди сприяють добрим помислам. Інша назва гори — Піп Іван (хоча мало би бути Попіван, бо вітри там попівають). За народними віруваннями саме на вершині цієї гори відбувається битва Білобога і Чорнобога. Серце Чорногори — озеро Несамовите. Кажуть, воно не має дна, адже з`єднане з підземними водами, тут живе дух усіх буревіїв і гроз. Місцеві говорять: якщо хочеш знати правду про себе — заглянь у води Несамовитого.

Місце знаходження: розташована на південно-східному кінці головного хребта масиву Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Властивості: дозволяє відчути звязок з вищими силами, сприяє усвідомленню цілі життя.

Особливості: у 1938 році на вершині гори було зведено обсерваторію Білий Слон, яку наразі планують відновити — зведена на висоті 2028 метрів над рівнем моря, це найвища споруда в горах України. Проте ні спостереження, ні досліді у Білому Слоні зараз не проводяться — не дозволяє Чорна Гора тривожити свій спокій.

Підготовка до відвідання місць сили

Готуючись зустрітися з місцем сили треба подумати про бажання, насправді важливе для вас, яке не принесе шкоди ні одній живій істоті, без матеріальної вигоди, і просити потрібно тільки за себе або за свою сім’ ю — не варто втручатися в життя троюрідної тітки сестри вашого кума і просити, аби вищі сили зробили так, щоб її чоловік перестав бути алкоголіком. У кожного з нас є своє завдання, яке ми повинні відпрацювати тут. Писаний Камінь, наприклад, комусь допомагає від безпліддя, іншим — знайти внутрішню рівновагу, ще когось рятує від депресії. Можливості мегаліта невичерпні, як і можливості людської віри…

Безпечно чи небезпечно ходити туди самим? Це вже вам вирішувати. Але якщо вже так трапилось, що ви опинились на енергетичній точці й не впевнені — як саме вона впливає на вас, то не залишайтеся тут довше ніж на шість годин. Бо там, де сильний плюсовий заряд, поряд є такий ж сильний заряд зі знаком мінус. Це я знаю напевне.

Знаки Сили

  • Найбільшим благословенням вважається знайти перо орла. Коли ти приносиш додому таку знахідку — це рівносильне тому, що ти освятив хату. А взагалі, всі поодинокі пера, які ми знаходимо — то з наших янголів. Значить вони поряд. Знайти його можна й біля річки, просто це не повинно бути в мегаполісі, де птахи як щурі — переносять всяку заразу.
  • Звертати увагу на тварин, яких ти зустрічаєш (я зараз не про ведмедя). Був у мене один випадок, коли чоловікові перейшов дорогу олень. То його тотемний охоронець зі світу тварин. Знак хороший. За однією жінкою летіли птахи протягом усієї подорожі.
  • А якщо от наприклад, ти кудись зібрався і все щось в дорозі не так — це значить, що не треба туди, чи це такі випробовування — навпаки, треба? У більшості випадків так і відбувається. Починається чистка, випробування: навіщо вам та сила здалась! Вдома такий мягкий диванчик…
  • А ще не розказуйте усім на світі про все на світі, бо янголи чують думки, а рогаті — слова. Якось так.

Думаю, буде зайвим, ящо я почну розповідати зараз про ті магічні історії, які відбувались з нами під час подоржей до місць сили. Навіть з тієї простої причини, що в них по-справжньому вірять лише ті, з ким вони трапились. Магія на те і є магією, щоб виглянути десь з-за якось дерева, а ти і оком не моргнеш, як вона вже заховалась. Ми іноді навіть не уявляємо скільки сили живе всередині нас, залишається тільки її розбудити. Тож будьте з Силою, і будьте в Силі.

Фото: Софія Рудік, Руслан Трач

Вела бесіду Тетяна Гордієнко

— Читайте также: Я піду в далекі гори: Тревелхаки Оксани Кузьменко для соло-мандрівниць

Мы в Facebook