П’ять найкрутіших: Девайси та технології, про які ви не чули

Може, й чули, але не знали подробиць!

02.02.2018

Героями нашої добірки сьогодні будуть: мегакрісло, VR-пристрої, маска-хамелеон та інші цікавинки.

Технологія ChameleonMask

Наприкінці січня 2018 року японський дослідник Джун Рекімото презентував нову технологію, яка отримала назву ChameleonMask. Винахід являє собою систему відділеної присутності. Скажете, що вже чули про роботів-Uber? Але тут інша фіча — функції робота має виконувати людина-Uber. Все просто: наймаєте людину на посаду людиноубера, чіпляєте їй на голову спеціальну маску із дисплеєм, на яку транслюється ваше зображення, а звуковий пристрій передає ваш голос. Таким чином створюється ефект вашої присутності, але всі рухи за вас виконує людиноубер. Ось так.

VR-крісло

Як сказав інженер-розробник Міша Миколишин, «… віртуальна реальність розвивається поки що повільно. І не факт, що через 20 років вона буде настільки розвиненою, що ви зможете отримати ті ж відчуття від віртуальної поїздки, що і від реальної поїздки до Парижа або Каліфорнії», але українські розробники вирішили не пасти задніх. Вони створили прототип крісла для систем віртуальної реальності, яке має посилити реалізм при зануренні у віртуальні світи, наприклад, під час ігор. Вартість пристрою наразі становить близько $130 тис. Не дивлячись на це, розробники вже мають 350 заявок, а ще вони класно презентували його на CES — 2018. Крісло відрізняється рекордно мінімальною затримкою реакції — близько 30 мілісекунд.

DIY-конструктори

Бренд Nintendo розробив лінійку DIY-аксесуарів, які дозволять вам створити іграшки та корисні девайси власноруч. Набори цікаві тим, що мають ознаки й орігамі, й конструктора. На часі випущено два набори — Robot Kit і Variety Kit. Перший містить деталі для костюма робота, а другий — деталі для інтерактивної вудки, машинки, мотоцикла, будинку, фортепіано і навіть контролера для ігрової консолі Switch! Контролер передбачає роз’єм, в який необхідно вставити консоль — і все, можна починати грати. Готові моделі можна розмалювати фломастерами, або обклеїти кольоровим скотчем. Конструктори можна буде замовити із 20 квітня 2018 року на сайті labo.nintendo.com. Вартість: Robot Kit — $79,99; Variety Kit — $69,99.

До речі, якщо ви не в курсі, то 01 лютого 2018 Nintendo та студія Illumination анонсували вихід повнометражного мультфільму за участі Маріо!

Messenger Kids

4 грудня 2017 року соціальна мережа Facebook презентувала месенджер для дітей та підлітків — Messengerkids, який можна завантажити з сайту messengerkids.com для Android- та iOS-пристроїв. Там багато різних фішок, зокрема, анімаційний інтерфейс, нема реклами, повно емоджі, а ще є функція батьківського контролю. Ну, це, типу, щоб вони не хвилювалися.

Крісло Hexhog All-terrain

Британські інженери розробили крісло-всюдихід для людей із інвалідністю. Тепер вони зможуть подорожувати, займатися сільським господарством, збирати гриби у лісі й просто веселитися. Крісло дозволяє легко долати великі відстані на пересіченій місцевості, отже ані ліси, ані гори, ані рівнини не стануть перепоною. Всюдихід має систему керування у вигляді джойстику, зручне крісло та паски безпеки, декілька швидкостей, коробку передач та шість колес.

Фото: Nintendo

— Читайте також: Teens` talks: 8 надихаючих промов для підлітків