WoMo-знахідка: Портал для підлітків від Facebook

Навчальний та мотивуючий ресурс для дітей та батьків

17.05.2018

Днями компанія Facebook анонсувала запуск порталу для підлітків, де вони можуть навчитися правил безпечної поведінки у соцмережах, свідомого постінгу, а також почитати блоги тінейджерів із усього світу про цифрові технології, важливість здорового способу життя та соціальну відповідальність.

Як це працює

Отже, щоб потрапити до порталу, необхідно набрати facebook.com/safety/youth/. Ви побачите три основні розділи: «Основи Facebook», «Рекомендації та ресурси», «Центр безпеки».

Якщо дитина перейде до першого розділу, то зможе ознайомитися із корисною практичною інформацією щодо того, як працює соцмережа, як захистити свій акаунт від зламу, як визначити свою аудиторію та дотримуватися конфіденційності, як найефективніше подавати інформацію та захищати її.

Розділ «Рекомендації та ресурси» містить підрозділи «Принципи» та «Блог». У «Принципах» викладено 10 правил, яких треба дотримуватися при публікації особистої інформації та спілкуванні з новими людьми. У «Блогу» підлітки можуть почитати цікаві історії від однолітків-користувачів соцмережі із США, Південної Африки, Австралії та Великобританії.

Розділ «Центр безпеки» розповість про те, як саме працівники компанії Facebook забезпечують безпеку користувачів, які використовують для цього інструменти та ресурси, яких спеціалістів долучають. На цей розділ ми радимо зайти мамам й татам, адже там є посилання на портал для батьків facebook.com/safety/parents. Там вони можуть отримати рекомендації та поради від експертів щодо того, як розмовляти із дітьми на тему безпеки онлайн.

Загалом портал має на меті залучити до соцмережі якомога більше підлітків, адже за даними компанії eMarketer, протягом 2018 року тільки у США кількість користувачів Facebook у віці від 18 до 24 років знизиться на 5,8%. Але є у цього проекту й вища мета — навчити дітей розповсюджувати інформацію помірковано, усвідомлено, безпечно, а також навчити правил безпечної поведінки в інтернеті, щоб уникнути неприємностей. Сайт підтримує 60 різних мов, у тому числі й українську.

Також нагадаємо, що у 2017 році Facebook запустив дитячу версію месенджеру, аби батьки мали змогу спілкуватися зі своїми чадами комфортно, бо не секрет, що багато хто з дорослих проводить у соцмережі чимало часу, й дуже зручно, якщо можна швидко зв’язатися із дитиною. Месенджер було розроблено ще й тому, що соцмережа має віковий ценз, дозволяючи реєструватися тим, хто досяг 13-річного віку.

— Читайте також: Батькам користуватися заборонено: 5 суто дитячих гаджетів