Зібратися із думками: 6 креативних органайзерів для школярів

To-do list

16.01.2018

Після канікул та зимових свят школярам важкувато знову зібратися із думками, чи не так? Отже, пропонуємо креативні, гумористичні та естетичні органайзери, які допоможуть дітям раціонально розподілити свій час. Також мобільні додатки оцінять і хоумскулери.

Goal Meter

Цей додаток від південнокорейських розробників допоможе позбавитися поганих звичок та набути нових — корисних. Органайзер інтерактивний, бо має героїв, які спонукають та мотивують дитину не лінуватися, вчасно виконувати заплановані завдання, досягати цілей, отримувати за це бонуси та різні привілеї. Програма безкоштовна, але має платний контент. Завантажити її можна з play.google.com.

Антилентяй

Органайзер українських розробників націлений на те, щоб дитина не лінувалася та не нудьгувала. Про це потурбується панда — головний герой програми. Отже, додаток має наступні функції: можливість планувати навчання, тренування, харчування, хатню роботу і багато іншого строком на день, місяць, рік; нагадування; будильник; налаштування інтерфейсу; блокнот; перегляд поточних завдань на робочому столі; система балів та бонусів для мотивації. Додаток є безкоштовним та оптимізованим для планшетів. Завантажити його можна з play.google.com.

TimeTree

Авторами цього органайзеру є японські розробники. Отже він має дуже приємний інтерфейс, філософську складову, а ще є переможцем премії  Apple «App Store Best of 2015». Користуватися додатком може уся сім’я, або клас, або усі ваші друзі. За його допомогою ви можете планувати сумісне навчання та дозвілля, ділитися нотатками, фото, планами, нагадувати іншим користувачам про події у WhatsApp, Facebook Messenger. Дуже корисна річ не лише для дітей, а й для батьків та вчителів. Завантажуйте безкоштовну програму з play.google.com та itunes.apple.com.

Momento

Теж додаток із мінімалістичним дизайном, який не відволікатиме надлишковими «спецефектами». Його фішка у тому, що він може підвантажувати у органайзер ваші акаунти із таких соцмереж, як Facebook, Instagram, Twitter. Є також функція Memolane. Вона дозволяє побудувати таймлайн із минулорічних записів, щоб ви ще раз могли насолодитися приємними моментами свого минулого. Щодо інших можливостей, то вони такі ж самі, як і у решти органайзерів. Завантажити безкоштовний додаток можна з itunes.apple.com.

Grid Diary

Додаток мотивує наступним чином: він дає можливість вибрати питання, на які потрібно буде відповідати кожен день. Наприклад: «What made me happy today?», «What was today’s biggest mistake?», «Which inspiration did I have today?». Взагалі, у його арсеналі є ще приблизно 100 питань з різних життєвих сфер, включаючи здоров’я, навчання, стосунки й т. ін. Додаток дозволяє здійснювати пошук по записах, зберігати їх в iCloud. Щоб завжди мати архів під рукою, можна вивантажити його в форматі PDF. Крім цього, у Grid Diary мінімалістичний дизайн і приємні звукові ефекти. Завантажуйте безкоштовно з itunes.apple.com.

Journey

Це класичний щоденник, але у електронному вигляді. Ви зможете писати сюди все, що завгодно, завантажувати та зберігати фото, робити відео. Також щоденник підкаже погоду, вашу геолокацію, поділиться корисними порадами. Усі ваші записи він може зберігати у зашифрованому вигляді на Google Диску. Якщо вам є що розповісти друзям, то вивантажуйте спогади на Facebook, Twitter, WordPress та Tumblr. Програма синхронізується із пристроями Chromebook, Mac, Windows, має функцію календаря, нагадування, спогадів, блокноту, Google Fit для контролю тренувань. Завантажуйте безкоштовну програму з play.google.com та itunes.apple.com.

— Читайте також: 7 уникальных профессий будущего