1 грудня стартує 51-ий кінофестиваль «Молодість»

01.12.2022

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» триватиме у Києві з 1 по 7 грудня. Попри повномасштабну війну Росії проти України КМКФ «Молодість» зберіг основні програми: повнометражну, короткометражну та студентську секції міжнародного конкурсу, Національний конкурс і позаконкурсні українські прем’єри.

 «Передусім я щасливий уже від того, що в такий буремний і непростий час фестиваль відбудеться і зможе потішити глядачів фільмами у повноті наших уже традиційних програм, які для нашої команди було принципово зберегти. Звісно, хочеться більше часу приділяти саме кінематографічній складовій, подіям і дискусіям, натомість нині ми змушені думати про повітряні тривоги та відімкнення світла. Але жалітися ми не будемо — робимо, що вважаємо за потрібне для розвитку нашого кіномистецтва та культури загалом», — розповів художній керівник фестивалю Андрій Хапахчі.

Міжнародне журі обиратиме переможців у кожній зі секцій конкурсу: студентські, дебютні короткометражні та перші повнометражні фільми, а також Ґран-прі фестивалю. Грошові призи в міжнародному конкурсі цьогоріч не вручатимуться.

Локаціями фестивалю стануть Будинок кіно та кінотеатр “Жовтень”, а також Київський метрополітен.

Крім офіційної частини, “Молодість” проведе глядацькі дні. 4-6 грудня відбудуться повтори всіх фільмів програми фестивалю.