12 незвичайних способів зарядитися енергією

22.04.2024

Щодня ми стикаємося з масою проблем і напруженням, а тому енергія — необхідне джерело успіху. Як отримати чергову порцію заряду, розповідаємо далі.

Стрибати

Якщо ви почнете щоранку стрибати на батуті протягом 10 хвилин — ваш настрій миттєво підніметься. А щоб наситити себе позитивною енергією, варто вигукувати фрази: «Я сильна, успішна, здорова і рада життю!».

Робити добру справу щодня

Присвячуйте щодня 15 хвилин допомозі іншим: чи то дрібне доручення, чи то купівля кави для колег. Після такого акту доброти ви, певно, відчуєте задоволення, натхнення і позитивний настрій.  

Медитувати

Перед тим як відкрити електронну пошту, почніть ранок з 20-хвилинної медитації. Медитація зменшує тривожний стан, покращує пам’ять і концентрацію.

Робити стійку на голові

Такий метод допомагає підбадьоритися, особливо якщо весь робочий день ви маєте перебувати в офісі. Стійка догори ногами — свого роду забава, яка швидко допомагає оновити енергію, а також покращує кровопостачання до голови, що корисно для здоров’я.

Пити багато води

Дослідження показують, що вода сприяє поліпшенню пильності, продуктивності та навіть настрою. Тож вода — воістину джерело життя.

Практикувати короткий сон

Хороший спосіб перезарядитися — 26-хвилинний сон посеред дня. Отриманої енергії вам вистачить на кілька годин, особливо, якщо доводиться працювати пізно ввечері.

Здійснювати півгодинні прогулянки

Знайдіть час, аби щодня ходити на півгодинні прогулянки. Це не тільки добре для здоров’я, а також дозволяє побачити щось нове, що своєю чергою покращує роботу мозку.

Використовувати застосунки для підрахунку кілометрів

Можна використовувати мобільні застосунки для підрахунку кілометрів і кроків. Коли вам потрібно підбадьоритися, вставайте з-за робочого столу і відраховуйте 1000 кроків або 5-7 хвилин ходьби. Така вправа дасть вам відчуття контролю, а також добре впливатиме на кровообіг. 

Бути вдячним

Щоночі перед сном записуйте три речі, за що відчули вдячність. Це може бути щось незначне, на перший погляд: бесіда з другом за чашкою чаю або нові знання, отримані від колег. Потрібно відзначати кожну маленьку перемогу в житті. До речі, дослідження показують, що ведення такого щоденника подяки може на 25% підвищити відчуття задоволення.

Робити дихальні вправи

Щодня 15 хвилин свого ранку можна присвятити пранаямі — системі дихальних вправ у йозі. Ця методика покращує самопочуття, сприяє нормалізації рівнів цукру і холестерину в крові та може допомогти запобігти ожирінню.

Працювати за комп’ютером стоячи

Завдяки роботі стоячи вдається краще зберігати концентрацію уваги і рівень високої енергії протягом дня. Крім того, такий спосіб роботи допомагає позбутися болю у спині. До речі, згідно з дослідженням в Англії, положення стоячи протягом трьох годин щодня протягом одного робочого тижня сприяє спалюванню такої самої кількості калорій, коли б ви пробігали 10 марафонів за рік.

Побудувати культуру, засновану на принципах підтримки енергії

Створення культури, яка підтримує енергію кожного співробітника, є ключовим чинником для успіху будь-якої компанії. Програвання гучної енергійної музики, перегляд натхненних виступів і відео, святкування досягнень та підтримка на роботі значно підвищують рівень енергії впродовж робочого дня.