21 травня відбудеться відкритий діалог: Секс «Не на паузі»

Виводимо менопаузу з тиші та блоків суспільних упереджень

16.05.2024

Всеукраїнська жіноча єврейська організація «Проект Кешер в Україні» спільно з благодійним фондом Олени Пінчук організовують третю зустріч у форматі Відкритого Діалогу «Не на паузі». Тема розмови – сексуальне життя жінки під час менопаузи. Менопаузу часто називають «спекотним періодом» через гормональні зміни, але ми переконані, що це саме Hot Time!

Начебто легко повірити в те, що секс після 45-50 років завдає більше клопоту, ніж задоволення. Але факт – із віком секс з життя людей не зникає. Позитивне ставлення до сексуальності людей старшого віку – один з проявів сексуальної революції сучасності. Книга «Чудовий секс розпочинається в 50» від Трейсі Кокс стала дуже популярною в світі, а відвертий подкаст 63-річної Сюзанни Ноубл «Секс поради для старших» збирає сотні слухачів і слухачок. Насправді досвід і впевненість з часом роблять секс ще цікавішим, а партнерські відносини – більш чуттєвими.

Ми реалізуємо наш проєкт «Не на паузі», щоб зняти стигму з поняття менопауза, вести відвертий суспільний діалог та допомагати жінкам комфортно проживати ці зміни.

Роль гормонів і сексуальне задоволення, стимулюючі техніки та секс-іграшки, комунікація у партнерстві – все це обговоримо з експертками під час дискусії.

  • Дата: 21 травня
  • Час: 19.00
  • Місце: навчально-освітній центр DIALOG HUB, вул. Володимирська, 43, Київ.

Спікерки панельної дискусії:

Святослава Федорець — психологиня, сексологиня, яка поділиться своїм баченням природи жіночої сексуальності та сексом у сталих стосунках.
Анна Галаєва — лікарка, секспросвітниця, власниця крамниці для дорослих у Києві. Анна навчає пари будувати інтимні стосунки на відстані, робити перший крок до використання секс-іграшок та вивчати механізми самовтіхи.
Анатолій Камінський — доктор медичних наук, професор, акушер-гінеколог допоможе зрозуміти, як медицина може підтримати сексуальну активність жінки.
Надія Матвєєва — телеведуча, інфлюенсерка, яка допомагає жінкам винайти власний ресурс через коучинг.
Модераторка дискусії: Ольга Сердюк — директорка фонду Олени Пінчук.

Участь безплатна для гостей, але потрібна попередня реєстрація.

«Проект Кешер» створив веб-сайт «Не на паузі», де можна знайти ключові факти, чеклист симптомів та завантажити Словник Менопаузи. За допомогою сайту є можливість приєднатися до онлайн групи психологічної підтримки. Проєкт активно працює з жінками через Telegram-спільноту, де можна вільно обговорювати всі питання з експертами-лікарями та одна з одною.

За прогнозами ВООЗ, до 2030 р. у періоді постменопаузи перебуватимуть 1,2 млрд жінок, що становитиме приблизно шосту частину населення планети. У цей період 13, 2 млн українських жінок перебуватиме у періоді постменопаузи.