5 книг фентезі для підлітків, які варто прочитати

Добірка від книжкової блогерки

Аня Полегенько, книжковий блогер в Instagram, веде власний фан-клуб читача

Бажаєте потрапити в дзеркальний світ або світ сновидінь, помандрувати у часі, познайомитися з юними чарівниками і чаклунами, відправитися в будинок дивних дітей, зустріти на сторінках багатьох інших дивних істот? Фантастичні книги допоможуть поринути в вигаданий світ, де панують чари й надприродні істоти. 

Ми вирішили запитати 13 річну книжкову блогерку, Анну Полегенько, які книги фентезі зараз популярні серед підлітків. 

«Діти Лісу» видавництво BookChef

Ця серія розповідає про хлопчика Караґа, який водночас є ще й пумою. Він належить до тих людей, яких називають перевертні, це на пів люди і на пів тварини. Раніше Караґ навіть не підозрював про те, що є й інші перевертні доки не потрапив до школи, де і починаються його пригоди.

«Часодії» видавничий дім Школа

Дванадцятирічна дівчинка підліток Василина навіть не підозрювала про існування своїх батьків. Вона завжди думала, що вони просто покинули її до того моменту, як вона зустрічає батька та дізнається правду про себе. А саме про те, що вона часівниця та ще й з іншої планети. Між нею постає вибір – рушити за родиною та стати могутньою часівницею чи залишити все як було. Гадаю вибір зрозумілий.

«Гаррі Поттер» видавництво Абабагаламага

Коли одинадцятирічний Гаррі, який вважав себе повністю звичайною дитиною отримує лист зі школи чаклунства Гоґвортсвін починає розуміти, що тепер його життя докорінно зміниться. Він буде навчатися чарам, знайде нових друзів, а заодно безліч проблем.

«Країна Історій» видавництво Ранок

Відколи у близнюків Алекс і Коннера помер тато їхнє життя вже не таке веселе, як було раніше. Їм не вистачає порад батька, його фантастичних оповідок про життя улюблених героїв казок. Аж доки вони випадково не потрапили через портал до цієї чарівної країни, яка виявилася цілком реальною! Захопливі пригоди, таємниці та знайомі нам казкові персонажі.

«У світлі світляків» видавництво Старого Лева

Що робити, коли світло пропадає, люди довкола тебе засинають і землю охоплює холод? Саме з такою ситуацією спіткнулася Єва-Ліза, дівчина ніколи не виходила на вулицю і зараз залишившись без підтримки улюбленого планшета вона не знає що робити. Але Тім з Євою-Лізою і не планують опускати руки, вони хочуть дізнатися що ж саме відбулося та як все це зупинити. От тільки на які висновки вони наткнуться та де шукати відповіді на свої запитання?