8-річна дівчинка зібрала для ЗСУ майже 25 000 гривень

17.08.2022

8-річна дівчинка з Вінниці Крістіна Булаївська за допомогою співу зібрала для ЗСУ майже 25 000 гривень і передала їх ведучій та волонтерці Соломії Вітвіцькій.

Дівчинка усе літо присвятила виступам просто неба. Вона співала на вінницьких площах та поблизу торгових центрів, і все це з метою допомогти нашим захисникам. Її репертуар складається лише з патріотичних пісень «Зупиніть війну», «Моя сорочка вишиванка» тощо.

Менш ніж за 3 місяці Крістіні вдалось зібрати майже 25 000 гривень, які вона вирішила передати телеведучій та волонтерці Соломії Вітвіцькій, на обладнання, якого потребують наші захисники — авто, дрони, тепловізори.

Соломія Вітвіцька провела дівчинці екскурсію студією ТСН, показала гримерні та серце новин — ньюзрум. Тут Крістіна дала міні-концерт — заспівала «Червону руту» і зібрала ще трохи грошей, які одразу доклала до зібраної суми. Ці кошти Соломія планує витратити на автомобіль, дрони, тепловізори для військових.

«Я пам’ятаю, коли отримала повідомлення від мами Крістіни й ще довго не могла оговтатися. Розчулюють наші українські діти, неможливо стримати ні емоцій, ні сліз, тому що наскільки для всіх нас важлива перемога і наскільки всі хочуть її наблизити», — каже Соломія Вітвіцька.

Від початку повномасштабної війни, завдяки благодійним аукціонам і розіграшам, волонтерка і ведуча ТСН встигла зібрати майже півтора мільйона гривень для ЗСУ.

Днями стартувала нова благодійна ініціатива Вітвіцької, разом з лавандовою локацією «Lovewonder Place». Соломія закликає придбати букет із лаванди. Мінімальний донат — 100 гривень, але можна і більше. Усі вторговані кошти підуть на потреби ЗСУ. Букетів всього 500. Детальніше про акцію та як придбати букет, ведуча розповіла у своєму дописі в Instagram.

Новини партнерів