Історична медаль! Аліна Полозюк здобула першу в історії України медаль у жіночій рапірі

У Турині (Італія) на третю сходинку п’єдесталу Гран-прі Міжнародної федерації фехтування (FIE) зійшла 20-річна спортсменка з Миколаєва Аліна Полозюк. Українка здобула першу в історії українського фехтування нагороду у жіночій рапірі на змаганнях такого рівня. Про це повідомляє пресслужба Національного олімпійського комітету (НОК) України.

Полозюк здобула бронзу у фехтуванні на рапірах в особистій першості. Примітно, що у 1/4 українка здолала олімпійську чемпіонку Токіо, лідера світового рейтингу FIE американку Лі Кіфер (15:11). Зупинила Аліну у півфіналі турніру чинна чемпіонка світу француженка Ізаора Тібюс (6:15).