Від волонтерства до Міжнародного центру реабілітації та нейрофізіології: як жінки будують бізнес в умовах війни

Катерина Левицька під час повномасштабної війни змінила управління диджитал-агентством і волонтерство на новий напрям — створила Міжнародний центр реабілітації та нейрофізіології для дітей. Віра у важливу місію перемогла страх і сумніви, а масштабувати центр і допомагати ще більшій кількості дітей допоміг державний грант за програмою “Власна справа”. 

До повномасштабного вторгнення Катерина вже волонтерила, допомагаючи дітям з інвалідністю і паралельно працювала у диджитал-сфері. Однак через велику війну її агентство закрилося, тож довелося шукати себе у нових напрямах. 

У травні 2022 року Катерина звернулася до колег із благодійного фонду, де волонтерила, і дізналась про запит у реабілітації дітей. Спеціалісти були готові працювати, але не було приміщення, де можна було б організувати роботу. Пройшов лише місяць і Катерина відкрила Міжнародний центр реабілітації та нейрофізіології.

“Наша мета — зробити реабілітацію доступною для всіх сімей, незалежно від фінансових можливостей. Співпраця з Національною службою здоров’я України дозволяє забезпечити безоплатні послуги для дітей і навіть дорослих за направленням сімейного лікаря”, — говорить Катерина.

Зараз центр виріс в рази.  Для розширення центру підприємиця подала заявку на грант від програми “Власна Справа”. Отримані кошти дозволили придбати обладнання для кабінету фізичного терапевта. Нині до роботи залучені близько 40 фахівців, які щодня приймають 70-90 дітей, часто з найскладнішими випадками, від яких відмовляються інші установи. 

Але й на цьому не зупиняються. Простір постійно розвивається і розширюється, щоб надати дітям усе необхідне для повноцінної реабілітації. У планах — запустити проєкт психологічної підтримки для матерів, які виховують дітей з інвалідністю. Катерина переконана, що жінки можуть успішно вести бізнес і бути сильними лідерами. 

“Команда — наша головна цінність. Спеціалісти індивідуально підбирають методи лікування для кожної дитини, досягаючи дивовижних результатів. Попри виклики й страхи, ми рухаємося вперед. Адже найбільше натхнення — це бачити, як покращується стан маленьких пацієнтів і щасливі усмішки їхніх батьків”

Якщо ви також хочете реалізувати власні ідеї для бізнесу, подавайте заяву на отримання гранту “Власна справа” на порталі «Дія»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.