Прем’єра трейлера та постера напередодні кінопрокату
Команда стрічки «Безвихідь» презентує офіційний трейлер та постер фільму, який 20 лютого виходить у широкий прокат. Режисером виступив військовий, колишній командир штурмової групи добровольчого батальйону «Донбас» Тарас Костанчук. Його історія лягла в основу фільму «Іловайськ 2014. Батальйон «Донбас».
Події фільму відбуваються у Чернігові у перші дні початку повномасштабного вторгнення. Група людей різного віку та соціального статусу ховається від обстрілів у підвалі багатоповерхівки. Після вибуху вхід завалює. Всі залишаються у підвалі на сім діб. Люди не знають, хто їх знайде — ЗСУ чи росіяни. Під тиском страху та невизначеності вони розділяються на ворожі групи.

«Ідея виникла після почутого від близьких, які пережили жахіття лютого-березня 2022 року, сидячи у підвалах під безперервними обстрілами російських окупантів. У такій ситуації опинилися десятки тисяч мирних жителів прифронтових міст. Вони не розуміли, як це закінчиться і скільки доведеться там перебувати. Люди з часом забувають, через що довелося пройти іншим, але це не можна залишати поза увагою. Хотілося показати, наскільки українці різні, і водночас, що їх об’єднує. Вони різні за соціальним статусом, вихованням, освітою, походженням та життєвим досвідом. Але всі вони однакові у своєму прагненні бути вільними та незалежними. У критичний момент, у найстрашніші хвилини люди готові піднятися, ризикуючи власним життям, заради майбутнього своєї країни», — розповідає Тарас Костанчук.
Головні ролі у стрічці зіграли: Ірма Вітовська, Богдан Бенюк, Олег Драч та інші.
Про знімання фільму “Безвихідь”
Робота над стрічкою стала справжнім випробуванням для команди. Знімальна група перебувала дев’ять днів без перерв і вихідних у замкненому просторі реального підвалу. Відсутність штучних декорацій та мінімальні втручання у природний вигляд акторів створили максимально реалістичну атмосферу: чоловіки не голилися протягом усього знімального періоду, а кожен кадр передавав відчуття ізоляції та напруги.
Живий підхід до роботи з акторами дозволив їм імпровізувати у межах заданої сюжетної лінії. Діалоги коригували безпосередньо під час знімань. Деякі сцени виникли спонтанно, що лише посилило емоційний ефект. Завдяки цій природності та непересічній акторській грі фільм «Безвихідь» занурює глядача у стан повної невизначеності та боротьби за виживання, яким пронизана кожна хвилина екранного часу.