Vintage – найкращі напої за найкращими цінами

Все більше українських покупців відмовляються від походів в магазини на користь інтернет-шопінгу. Це зручно, допомагає заощадити час і нерви. Покупцеві не треба піклуватися про те, як дістатися до магазину, а потім довезти важкі пакети з покупками до будинку

01.06.2021

Все більше українських покупців відмовляються від походів в магазини на користь інтернет-шопінгу. Це зручно, допомагає заощадити час і нерви. Покупцеві не треба піклуватися про те, як дістатися до магазину, а потім довезти важкі пакети з покупками до будинку. Все, що потрібно, декілька хвилин часу і гаджет з виходом в мережу. А якщо ви ще тільки освоюєте такий вид шопінгу і не знаєте, де купити якісний алкоголь, заходьте в інтернет-магазин Vintage і скористайтеся усіма перевагами, які доступні його покупцям.

Зручність

Каталог інтернет-магазину розроблено так, щоб було зручно навіть недосвідченому покупцеві. Усі алкогольні напої розділені на окремі групи. У кожної пляшки є опис, де вказані основні характеристики. Якщо покупець сумнівається в виборі, хоче отримати консультацію або поставити питання, він може скористатися допомогою професійного сомельє. Ця послуга надається безкоштовно. Навіть якщо у вас немає можливості вийти в інтернет, ви завжди зможете зробити замовлення в телефонному режимі.

Якість

Здійснюючи покупки в інтернет-магазині Vintage, ви можете бути спокійні за якість товару. Усі напої оригінальні і мають сертифікати. Алкомаркет співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, які дорожать своєю репутацією.

Доступні ціни

Демократичні ціни на алкоголь здивують і порадують навіть бережливого покупця. Особливо, якщо порівняти вартість аналогічних напоїв спеціалізованих бутиків. В інтернет-магазині Vintage постійно проводяться різні акції і діють знижки на певні групи напоїв. Зареєстровані покупці стають учасниками накопичувальної програми лояльності.

Асортимент

Кожен покупець інтернет-магазину Vintage зможе підібрати для себе відповідний напій. Величезний асортимент включає більше 3000 найменувань від asti до арманьяка Тут можна знайти алкогольні напої від виробників Європи, Вірменії, Австралії, Куби, Аргентини, Японії і так далі. Покупці, які люблять знайомитися з екзотичними смаками, зможуть покуштувати грапу, саке, кашасу, бітери, кальвадос, різні настоянки та інші оригінальні напої з самих різних країн. Любителі перевіреної роками класики зможуть насолодитися знаменитими напоями Старого Світу.

Доставка

Доставка алкоголю здійснюється по всій Україні. Для одержувачів з Києва, Харкова і Дніпра напої доставляє кур’єрська служба того ж дня, коли оформлене замовлення, або наступного. Замовлення по регіонах покупці отримують впродовж 2-3 робочих днів. Якщо сума замовлених напоїв перевищує 500 грн, плата за доставку відсутня.

Насолоджуйтеся бездоганним смаком оригінальних напоїв зі всього світу разом з інтернет-магазином Vintage.

Новини партнерів