Органічна косметика по догляду за шкірою та волоссям SAPROPEL mineral’ стала лідером українського б’юті-світу

09.09.2020

Людина і природа завжди були невід’ємними частинами одне одного. Останнім часом людство жило в умовах інноваційних розробок та активного використання штучних замінників, через що ми дуже віддалилися від природи та всього живого. На щастя, з’явилося чимало світових організацій та лідерів громадських думок, які почали бити на сполох, і ми задумалися над тим, що рухаємось у неправильному напрямі.

Тому сьогодні, як ніколи раніше, органічна косметика стала актуальною та популярною. А як же приємно, коли ці засоби — дари рідної землі, нашої матінки-України! Мова йде про косметику по догляду за шкірою та волоссям SAPROPEL mineral’, яку створила вітчизняна компанія J’erelia. Основою засобів є цілюща реліктова грязь, яку видобувають із дна Шацьких озер, що на Волині.

Якщо детальніше розглянути місце, де береться основа цієї органічної косметики, можна дізнатися чимало цікавої інформації. Це озеро Синове, яке має льодовикове походження. На його дні за багато тисяч років накопичилися значні поклади сапропелю. Відсутність кисню, незначні коливання температури створюють для донних відкладень особливі умови, в яких всі живі і відмерлі клітини макро- і мікроорганізмів піддаються повільному розщепленню на високоактивні біологічні речовини. Цікавий факт: у світі є всього декілька країн, що мають озера з сапропелем, – це Україна, Канада, Латвія, Білорусь та Росія. Всі вони вже зрозуміли, що “сапропелева жила” може стати національним брендом, тому активно займаються видобуванням та створенням продукції на цій цілющій основі.

Наразі лінійка очолила вершину косметичних ТОПів та стала лідером українського б’юті-світу. І, найголовніше, вона органічна! Лінія засобів SAPROPEL mineral’ — новинка української косметичної сфери, яка завоювала любов жінок та здобула собі чимало прихильниць. Зовсім не складно знайти відгуки про неї у мережі і зрозуміти, що секрет такої популярності дуже простий, — вона дієва. Її основна місія — дарувати силу та красу вашій шкір та волоссю!

Свою назву, SAPROPEL, отримала від однойменної реліктової грязі, про яку мова йшла трішки вище. Вона збагачена мінералами, вітамінами та органічними мікроелементами. В комплексі вони чудодійно впливають на шкіру і відновлюють її на клітинному рівні. Сапропель, можна без перебільшення сказати, повністю органічна за своїм складом, оскільки на 85% складається з продуктів розкладання водних рослин і організмів. Здається, — це саме те, чого не вистачало українським жінкам, які хотіли користуватися якісною вітчизняною косметикою. Це справжній секрет краси, який відкрила для нас та подарувала сама природа!

Лінійка SAPROPEL mineral’ — це твій діалог з природою. Вона увібрала в себе все те, за що ти так любиш засоби по догляду. А саме:

  • зручний формат;
  • потужний комплекс вітамінів та мінералів;
  • її лікувальні властивості клінічно доведені;
  • ідеальна у будь-якому віці та для будь-якого типу шкіри.

Ця косметика представлена у засобах для обличчя, волосся та тіла. Засоби серії SAPROPEL mineral’, що призначені для догляду за обличчям усувають сухість та подразнення, контролюють рівень рН, відновлюють клітини, надаючи вашому обличчю здорового вигляду. Засоби, що відповідають за волосся, роблять його сяючим, активно борються з випадінням, оздоровлюють шкіру голови та створюють для вас салонний щоденний догляд прямо вдома. Засоби лінійки, що призначені для догляду за тілом, дарують шкірі зволоження, навіть якщо ви користуєтесь жорсткою водою, усувають алергію та різноманітні подразнення, роблять шкіру підтягнутою та пружною, а ввечері, після тяжкого робочого дня, дарують справжній релакс, немов у SPA-салоні.

Бажаєте дізнатися більше інформації?

Прийшов час відкрити й для себе чудотворний продукт, перейшовши за посиланням https://sapropel.jerelia.com/

Переходьте та знайомтеся!

Новини партнерів