Як перетворити доглядальні процедури на звичку

Для якісного догляду за собою замало вдало підібраних косметичних засобів. У цій справі також важлива регулярність і правильність їхнього застосування. Якщо з правильністю більш все зрозуміло — у цьому допоможе розібратися косметолог або навіть інтернет, де можна дізнатися послідовність та інструкцію з використання продуктів. Але регулярність залежить тільки від власних звичок. Що ж допоможе не забувати про щоденне очищення чи скраб двічі на тиждень? У цій статті є кілька дієвих порад, щоб перетворити косметичний догляд на звичку. Спробуйте їх.

Правильно підберіть засоби

Щоб догляд перетворити на приємну і результативну звичку, варто правильно та якісно підібрати косметичні засоби. Для цього краще обирати професійні продукти з допомогою косметолога. Але якщо ви знаєте свою шкіру, її проблеми і потреби, можете зробити це самостійно, наприклад, на EVA.UA. Догляд завжди має бути комплексним і містити очищення, тонізування, відлущування, активний концентрат, зволоження, сонцезахист. Відповідно до потреб деякі позиції можуть змінюватися. Не надавайте перевагу сумнівним і надто бюджетним виробникам, а також завжди слідкуйте за терміном придатності. Дотримуйтеся вимог щодо зберігання косметики та оберігайте її від прямих сонячних променів.

Створіть графік

Якщо вже є комплект засобів, варто скласти графік їхнього використання. Зробіть його детальним — на кожен день — на кшталт шкільного розкладу, щоб упродовж усього тижня на нього орієнтуватися. Краще робити графік письмово — у нотатках на телефоні чи паперовому записнику. Щоб виробити звичку, краще перший тиждень-два ставити собі нагадування або будильник на телефоні, аби не забувати про використання того чи іншого продукту. А для ще більшої ефективності, підписувати це нагадування назвами засобів, які потрібно використати.

Дотримуйтеся системи

Якщо вам важко щоразу зазирати у нотатник, щоб нагадати собі про догляд, можна зробити по-іншому. Поставте засоби на видне місце або біля щоденних гігієнічних засобів (зубної пасти і щітки), а на кожен флакон чи паковання наклейте бірку або наліпку. На ній позначте дні і час, коли його потрібно застосовувати. Наприклад, на очищувальну пінку чи гідрофільну олію наклейте бірку з підписом «кожен день, ранок і вечір», а на сироватку з ретинолом, наприклад, «середа і неділя, вечір». Це допоможе не збитися з графіка і поступово виробляти звичку.

Фіксуйте процес і результати

Щоб доглядальні процедури були не лише корисною звичкою, а й ефективною, намагайтеся фіксувати процес і результат. Це можна робити у спеціальних телефонних додатках, нотатках, паперових записниках тощо. Щоразу відмічайте там процедури (коли і які використали). Результати краще фіксувати у форматі фото, наприклад, 2-3 рази на місяць, щоб було помітно, чи є зміни і наскільки ефективний догляд.

Додайте комфорту

Для того, щоб звичка краще «приживалася», варто зробити її якомога приємнішою. Влаштовуйте справжній щоденний б’юті-ритуал: вмикайте улюблену музику, запалюйте свічки чи вмикайте ліхтарики/гірлянди, наповнюйте простір приємними пахощами з ароматичними паличками, паралельно попивайте каву або чай…

Ці правила обов’язково допоможуть виробити звичку на доглядові процедури. Але пам’ятайте, що це завжди має бути вам у задоволення. Створюйте собі б‘юті-атмосферу. У таких умовах доглядати за собою значно легше і приємніше. І про такий щоденний догляд буде складно забути. Хто ж забуде про улюблені маски для обличчя під каву і, наприклад, Стінга?!