Новий проєкт від кампанії «Розірви коло». Кар’єрний хаб допомагатиме жінкам стати економічно незалежними

03.11.2021

Економічно незалежним жінкам набагато легше розірвати коло домашнього насильства, адже вони мають можливість забезпечувати себе та дітей. Кар’єрний хаб «Розірви коло» дає можливість реалізуватися жінкам, які бояться зробити перший крок через невпевненість, сумніви у власних навичках чи зневіру у краще майбутнє.

Що важливо знати про проєкт

Домашнє насильство має немало форм, але всі вони зводяться до контролю над іншою людиною. З різних причин жінкам буває складно вирватися із цього замкненого кола. Кар’єрний хаб «Розірви коло» пропонує жінкам, які постраждали від домашнього насильства, допомогу для здобуття чи вдосконалення професійних навичок. Є можливість опанувати нову професію та працевлаштуватися, а також за потреби отримати психологічну підтримку. Платформа реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA Ukraine) за підтримки уряду Великої Британії.

Акцентуємо на можливостях, які відкриває перед жінками кар’єрний хаб:

Як скористатися перевагами кар’єрного хабу «Розірви коло»?

Необхідно зареєструватися на офіційному сайті проєкту та подати заявку на консультацію до кар’єрної радниці / радника. Надалі відбувається знайомство із фахівчинею / фахівцем, визначення кар’єрних потреб жінки та оцінка її професійного потенціалу. Спеціалістка / спеціаліст допоможе розробити путівник до роботи мрії, написати резюме та знайти відповідну вакансію.

Радники / радниці також проводять мотиваційні зустрічі. Співпраця завершується тільки після того, як жінка успішно адаптується у новому колективі.

Онлайн-курси та вебінари — можливості для розвитку

Кар’єрний хаб «Розірви коло» пропонує жінкам здобути нову професію. На офіційному сайті у розділі «Анонси подій» є інформація щодо реєстрації на безкоштовні онлайн-курси, які дають можливість опанувати нову професію, та тренінги для здобуття нових навичок, важливих для успішного працевлаштування чи побудови власного бізнесу. Перелік навчальних програм, на які можна подати заявку, регулярно актуалізується, тому варто стежити за оновленнями.

Зазначимо, що за потреби жінки можуть розраховувати на психологічну підтримку. Також на онлайн-платформі зібрані статті від психологинь і психологів кар’єрного хабу, які сприятимуть побудові гармонійного та щасливого життя.

Адреса сайту: careerhub.rozirvykolo.org