Як очищувати шкіру: 3 поради для правильного догляду

13.02.2024

Наша шкіра — це відображення нашого здоров’я та краси. Для того щоб зберегти її молодість і природну красу, важливо дотримуватися правильного режиму догляду.

Очищення шкіри відіграє ключову роль у збереженні її здоров’я. Засіб для очищення ви можете знайти на сайті https://instytutum.ua/product/cleansing/. Також експерти бренду INSTYTUTUM радять дотримуватись наступних правил у догляді за обличчям.

Очищуйте шкіру зранку та увечері

Щоб забезпечити максимальний ефект, очищення повинно стати постійною рутинною частиною вашого догляду за шкірою. Зранку ви видаляєте зайвий себум, який накопичується протягом ночі, а ввечері — забруднення та макіяж. Ця подвійна система допомагає утримувати шкіру чистою, свіжою та здоровою. 

Важливо враховувати тип вашої шкіри при виборі очищувача. Жирна шкіра може вимагати глибшого очищення, тоді як суха шкіра потребує ніжного догляду, щоб уникнути пересушення.

Не користуйтеся щітками

Губки й щітки не допоможуть вам очистити пори. У вас тільки з’являється більше шансів травмувати шкіру. Додаткові поради:

  • для очищення достатньо доглядової косметики й рук;
  • можна рухати пальцями довільно або за масажними лініями;
  • для глибокого очищення можна скористатися гідрофільною олією.

Гідрофільна олія — справжній скарб у світі доглядових засобів. Вона допомагає в глибокому очищенні пор від бруду, залишків косметики тощо.

Не використовуйте агресивні засоби

Коли ви користуєтеся агресивною доглядовою косметикою, шкіра стає сухою, з’являється відчуття стягнутості. Засновниця INSTYTUTUM і кандидатка медичних наук Наталія Деркач запевняє, що бренди мають створювати якісну косметику, щоб не було потреби вибирати неефективні чи агресивні засоби.

Ви можете вибирати професійні доглядові засоби цього ж бренду. Вони безпечні для використання вдома, а ефективність компонентів клінічно доведена.

Отже, очищувати шкіру треба стабільно. Зробіть цю процедуру своєю буденністю із засобами від INSTYTUTUM. Але й не забувайте про базові правила, аби не нашкодити шкірі обличчя.