Афіша тижня: що подивитись, послухати та куди сходити 19-25 лютого

16.02.2024

Виставка тижня

Ганна Собачко-Шостак «Очі квітів»

Придністровські квіти, Ганна Собачко-Шостак

У Національному музеї декоративного мистецтва триває виставка «Очі квітів», присвячена 140-річчю майстрині декоративного розпису Ганни Собачко-Шостак.

У межих проєкту 24 лютого видбудеться воркшоп Ксенії Ковальової «Дерево життя» з друку естампів на тетрапаці.

25 лютого, з 15.00 – лекція кураторки Діани Клочко «Ганна і рожевий колір»

Де: Національний музей декоративного мистецтва, вул. Лаврська, 9

Коли: 24-25 лютого

Вистава тижня

37 листівок

Це історія про сім’ю Саттон, яка живе у своїй власній реальності. І після восьми років мандрів закордоном їхній син Айвері повертається додому, щоб познайомити рідних з нареченою. Додому, в тепло і затишок рідних. Але усе не так комфортно, як пам’ятає Айвері. Як не дивно, мама й тато, на щастя, не помічають усього божевілля, що коїться навколо. Тому ми зможемо запевнитися, що насправді можна знову повернутися додому. Просто ніколи не знаєш, що знайдеш.

Де: Театр драми і комедії на Лівому березі

Коли: 21 лютого

Квитки можна придбати тут.

Фільм тижня

«Керол»

Події розгортаються в Нью-Йорку в 50-х роках минулого століття. Юна Тереза Белівет (Руні Мара) до кінця не розуміє, чого хоче від життя. Упевнена вона лише в одному – у своїх почуттях до однієї з постійних клієнток. Керол Ейрд (Кейт Бланшетт) переживає розлучення з нелюбим чоловіком. Жінка достеменно знає: у яких би умовах не довелося жити і що б не казало оточення, але жити без кохання нестерпно.

Мелодрама «Керол» – це екранізація роману Патриції Хайсміт «Ціна солі», що вийшов 1952 року. Прем’єра картини відбулася на Каннському кінофестивалі 2015 року.

Де: Blockbuster

Коли: 19, 20, 21 лютого

Квитки можна придбати тут.

Музична постановка тижня

Поетична драма «Маруся Чурай»

Історичний роман у віршах видатної Ліни Костенко про легендарну українську поетесу Марусю Чурай вперше поставлений на сцені Національного академічного театру оперети. Завдяки точності змалювання авторкою цілої епохи, роман «Маруся Чурай» став художньою енциклопедією історії українського народу ХVII століття.

Художній керівник Національної оперети, н.а. України  Богдан Струтинський, починав свій шлях режисера з постановки творів Ліни Василівни Костенко, багато спілкувався з поетесою. Постановка «Маруся Чурай» за Л. Костенко в репертуарі Національної оперети України з лютого 2018 року.

Де: Київський театр оперети

Коли: 24 лютого

Квитки можна придбати тут.

Концерт тижня

Класика при свічках. Антоніо Вівальді «Пори року»

При світлі сотень свічок оркестр зіграє для вас один із головних творів у історії музики «Пори року» та інші твори геніального Антоніо Вівальді. Це буде теплий вечір, наповнений чарівною класичною музикою, яка здатна зігріти у ці зимові дні.

Де: Будінок кіно. Вул. Саксаганського, 6

Коли: 25 лютого

Квитки можна придбати тут: