Актор Том Генкс буде ведучим інавгурації Джо Байдена й Камали Гарріс

Актор Том Генкс вестиме телевізійну трансляцію церемонії інавгурації обраного президента США Джо Байдена й Камали Гарріс. Інавгурація відбудеться 21 січня 2021 року.

Церемонію інавгурації назвали «Святкування Америки» (Celebrating America). Її будуть транслювати в прямому ефірі на таких платформах, як YouTube, Facebook, Twitter, а також на телеканалах ABC, CBS, CNN, NBC та MSNBC.

Ми були свідками того, як минулого року незліченні герої виходили на передову й служили своїм американським колегам, тому ми розповімо їхні історії та про найкращі події в нашій країні… за допомогою цієї трансляції, – каже Тоні Аллен, генеральний директор комітету з питань інавгурації президента.

Організатори зазначають, що під час трансляції будуть показувати не лише події самої церемонії, а й згадають історії людей, які наразі допомагають справлятись із пандемією в США.

Окрім того, заплановано ексклюзивний коментар Джо Байдена і Камали Гарріс.

Відомо, що запрошеними гостями трансляції стануть зірки, які підтримували Джо Байдена весь час. Мова йде про таких зірок, як: Джастін Тімберлейк, Джон Бон Джові й Демі Ловато.

Мы в Facebook