Акторка з українським корінням Таїсса Фарміга у драмі «Анна» зіграє емігрантку з України у США

Американська акторка з українським корінням Таїсса Фарміга зіграє головну роль у фільмі «Анна» — сучасній драмі про дорослішання, що розповість про українку-емігрантку, яка навчається на сержанта у США. Про це повідомляє видання Deadline.

За сюжетом, Анна після кількох тижнів на американській військовій базі, коли російські війська готуються до повномасштабного вторгнення в Україну, зазнає сексуального насильства від іншого офіцера армії. Повернувшись на базу, вона намагається завершити свій курс, переглядаючи свої цінності, ідентичність і місце в американській армії та суспільстві, яке також не бореться за неї.

Таїсса Фарміга також стала продюсеркою фільму, разом з Урі Сінгером (відомий за фільмом «Білий шум»). Стрічка стане повнометражним режисерським дебютом для Декеля Беренсона, якого  надихнув його однойменний короткометражний фільм про жінку з Донбасу, що отримав низку нагород.

Таїсса Фарміга — молодша сестра голлівудської акторки й режисерки Віри Фарміги. Вони народилися у США в родині українських емігрантів. Від початку повномасштабного вторгнення обидві активно підтримують Україну. Таїсса спочатку не хотіла ставати акторкою, проте старша сестра Віра вмовила її знятися у своєму режисерському дебюті «Небо й земля». Побачивши результат, Таїсса вирішила продовжити акторську кар’єру. Акторка відома за телесеріалом «Американська історія жахів».