Акторська майстерність, тренінги на ЕІ та IQ: у столичному ТРЦ відбудеться серія безоплатних майстер-класів для підлітків

Свежее:
Автогайд «Рухайся своїм Києвом»: до Дня міста Uklon та «Капітан Київ» підготували 10 автомобільних маршрутів столицею

22 квітня у торгово-розважальному центрі Gulliver відбудеться серія розвивальних майстер-класів для дітей та підлітків від бізнес-табору KIDBI Camp. Тренінг розрахований на дітей 8-17 років. 

Вхід безоплатний за умови попередньої реєстрації. Майстер-класи проходитимуть на 4-му поверсі ТРЦ у просторі лекторію з 13:00 до 17:00.

Програма заходу поділена на три тематичні блоки. У межах першої частини учасники пройдуть тренінг, спрямований на згуртування командного духу. Зокрема, познайомляться один з одним, отримають інструменти і техніки, як знаходити друзів, візьмуть участь у спортивній естафеті, зіграють у «Сніжний ком», «Мафію» і не тільки. 

Наступний блок буде присвячений психології. Так, діти пройдуть бліц-тренінги на розвиток емоційного інтелекту та IQ, де навчаться правильно керувати своїми емоціями та ефективно взаємодіяти з іншими людьми. 

Фінальний етап — творчий. Кожен учасник зможе спробувати себе у ролі справжнього актора. Діти вправлятимуться у розвитку харизми та імпровізації. Запланований майстер-клас з акторської майстерності, який охопить такі напрями, як пластика тіла, імпровізація та навіть знімання перших самопроб. 

Батьки можуть бути присутніми на моменті представлення, а також на фінальному етапі. Під час психологічного та акторського тренінгів дорослим краще залишити дітей, щоб не створювати додатковий дискомфорт.

«Ми багато років вдосконалюємо наш підхід у навчанні і відпочинку дітей: командні ігри, нагляд за дітьми, менторство тренерів з кожною дитиною, увага до деталей і внутрішнього стану дитини, система і правила команд, система мотивації всередині команди, пошук нових друзів і команди. Вся наша програма насичена радістю, повагою, гармонією», — розповідає Катерина Соха, засновниця та менторка дитячого бізнес-табору KIDBI.

Майстер-класи відбудуться у просторі лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1а. Забронювати місце можна за посиланням.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачене укриття на паркінгу Р-1 ТРЦ.