Аlyona Аlyona стала першою українською виконавицею у проєкті COSMO Machiavelli Sessions

Аlyona Аlyona стала першою українською виконавицею, яку запросили до участі в проєкті COSMO Machiavelli Sessions, що є частиною подкасту Machiavelli про реп та політику. У межах проєкту вийшло відео на пісню «Коли ховають молодих» української реперки під акомпанемент оркестру.

«Я завжди радію кожній можливості показати українську музику для європейської спільноти та говорити про щось важливе. Ми обговорювали з COSMO Machiavelli Sessions декілька пісень, але вони обрали саме цю, оскільки розділяють біль втрати українських людей і також намагаються сприяти тому, щоб Європа всіляко допомагала Україні боротися, звільняти свої землі від загарбника. Це не новий мій трек, але в такому звучанні кожен буде чути його вперше. Послухайте “Коли ховають молодих” і пригадайте тих, кого вже немає з нами, тих, хто поклав життя заради волі, свободи та миру в Україні, починаючи з 2014 року», — сказала українська реперка.

«Коли ховають молодих» — пісня, яка стала частиною музичного мистецького проєкту «Так працює пам’ять», ініційованого журналістом та громадським діячем Русланом Горовим. Аlyona Аlyona написала її у 2020 році та присвятила пам’яті 15-річного Данила Дідика, який загинув під час теракту на Марші єдності в Харкові в лютому 2015 року, та всім, хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність України, починаючи з 2014 року.

«Сесії Макіавеллі» — політично-реперський проєкт. Його учасники — виконавці з усього світу, чиї голоси висвітлюють значущі соціально-політичні зміни у суспільстві. За задумом, артисти виконують свої пісні з важливим підтекстом у супроводі оркестру.

Третій сезон проєкту, до якого долучилася Аlyona Аlyona, був записаний у Klaus-von-Bismarck-Saal Westdeutscher Rundfunk у Кельні у вересні 2022 року разом з оркестром WDR Rundfunkorchester Köln. До Ютубу запис виклали лише зараз.