«Американська історія кохання» вже на ранній етапах обіцяє глядачам нову телевізійну одержимість. Режисер, відомий своїм вмінням перетворювати цікавий матеріал на серіали з нотами трагічності, презентував перші кадри свого нового проєкту. Цього разу він присвячений Джону Кеннеді-молодшому та Керолін Бессетт. Вони вважалися найкрасивішою парою кінця XX століття.
Прем’єра відбудеться 14 лютого 2026 року, в День святого Валентина. І здається, більш символічної дати годі було й вигадати.

Кохання «американського принца» і його ікони стилю
У центрі сюжету — романтична та болісна історія Джона Кеннеді-молодшого і Керолін Бессетт. Син президента США і PR-директорка Calvin Klein, яка стала головною fashion-іконою Нью-Йорка 90-х стали видатною парою. Вони були такими прекрасними й загадковими, що американська преса майже офіційно оголосила їх «королівською родиною».
Їхній шлюб здавався ідеальним, поки не з’ясувалося, що слава і папараці не завжди стають союзниками кохання. Від постійної уваги ЗМІ й чуток про розлучення пара поступово віддалялася. Аж до того фатального дня, коли їхній приватний літак розбився біля узбережжя Массачусетсу.
Нові зірки в ролі культової пари
Керолін Бессетт зіграє Сара Піджон, знайома глядачам за серіалом «Дикарки». І хоча акторці лише 27, її вже встигли номінувати на премію «Тоні». А кінокритики вважають її не тільки дуже схожою на Керолін, а й по-справжньому глибокою драматичною акторкою.

У ролі Джона Кеннеді-молодшого — Пол Келлі, нове обличчя в Голлівуді. Актор майже випадково потрапив до списку претендентів. Проте саме він пройшов кастинг серед понад 1000 кандидатів, вразивши команду як зовнішньою схожістю, так і харизмою.

Серед інших акторів — Наомі Воттс у ролі Жаклін Кеннеді, Грейс Гаммер як сестра Джона — Керолайн Кеннеді, Сідні Леммон (сестра Керолін — Лорен), а також Алессандро Нівола у ролі легендарного Кельвіна Кляйна.
Що відомо про сам серіал?
Проєкт знімається у Нью-Йорку — в місті, де розгорталася реальна історія Джона і Керолін. Райан Мерфі вже показав перші кадри з тестового знімання. До того ж він пообіцяв серію, яка зачарує всіх, хто вірить у велике кохання і пам’ятає, що навіть найкращі казки можуть мати трагічне завершення.
«Ми почали зйомки цього тижня і не можемо дочекатися, коли ви побачите романтичну та трагічну історію американського принца і його музи», — написав Мерфі в Instagram.
«Американська історія кохання» може стати не просто черговим байопіком. Можливо, це історія про те, як краса, слава і високі очікування можуть бути не подарунком, а пасткою. І водночас це спроба знову згадати, як виглядало кохання під софітами Нью-Йорка 90-х, із бездоганними костюмами, нестерпним тиском преси та гірким післясмаком трагедії. Схоже, в лютому 2026 року у всіх нас буде нова серіальна одержимість.