Анна Маляр стала заместителем министра обороны

05.08.2021

Анна Маляр — юрист-криминолист, эксперт а также кандидат Киевского городского совета вступила в должность заместитела миистра обороны Украины. Информацию об этом Анна разместила у себя в Facebook.

Вдячна за довіру очолити напрям стратегічних комунікацій та інформаційної політики Міністерства оборони України на посаді заступника міністра. Професійно темою стратегічних комунікацій у секторі безпеки й оборони я займаюсь відтоді, як почалася війна. Уже тоді стало очевидно, що Російська Федерація веде її як військовими, так і невійськовими методами. Тож потрібно було швидко організовувати захист України в інформаційному просторі й опановувати навички ведення гібридної (асиметричної) війни, – написала Анна Маляр в своих соцсиальных сетях.

Известно, что Анна разрабатывала практический курс по стратегическим коммуникаций для всех сотрудников безопасности и обороны вместе с командой академии СБУ. Так, она работала с направлением «Інформаційні операції як елемент злочинів, що посягають на національну безпеку та мир. Виявлення та знешкодження інформаційних технологій впливу, які загрожують національній безпеці».

Найбільше навантаження в цій сфері лягло на окремі підрозділи Збройних сил України. На сьогодні це вже величезний напрям спільної роботи, унікальні розробки та досвід, – рассказывает Анна Маляр.

О все кадровые изменения, принятые на заседании 4 августа, сообщил народный депутат Алексей Гончаренко. В частности, Мэри Акопян, который занимал должность директора Департамента международного сотрудничества МВД Украины, назначили заместителем министра внутренних дел.