Авіакатастрофа у Броварах: 1 дитина загинула, ще 11 поранені

У місті Бровари Київської області завершено пошуково-рятувальні роботи на місці авіакатастрофи. Про це повідомляє ДСНС.

“Авіаційна катастрофа на Київщині. Станом на 15:45 у м. Бровари пошуково-рятувальні роботи завершено”, — ідеться в повідомленні.

Загалом загинули 14 осіб, з них — одна дитина.  Постраждало внаслідок  авіаційної  катастрофи 25 осіб, з них — 11 дітей.

На Київщині у місті Бровари 18 січня впав гвинтокрил ДСНС. Він розбився поруч із дитячим садком та житловим будинком. Раніше повідомлялося про різну кількість загиблих на місці авіакатастрофи — від 15 до 18 осіб. Вранці голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба зазначав у Телеграмі про 3 загиблих дітей та 15 поранених.

«Станом на 10.30 — 18 загиблих, у тому числі 3 дітей. Відомо про 29 поранених, серед яких — 15 дітей«, — зазначив Кулеба. Далі

Дев’ятеро із загиблих перебували на борту гвинтокрила. Загинули міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його заступник Євген Єнін та державний секретар МВС. Про це повідомив очільник Національної поліції України Ігор Клименко.

Про падіння гелікоптера, який належав Державній службі з надзвичайних ситуацій, стало відомо приблизно 9 годині ранку. Гвинтокрил зачепив дитячий садок і полетів до багатоповерхівки.

«Це трапилося з гвинтокрилом ДСНС, який виконував свої завдання», — зазначив Кулеба.

Поки що зарано говорити про причини катастрофи.

«Комісія буде розслідувати причини. Це не буде 1-2 дні, тому що дослідження авіакатастрофи триває певний час. Думаю, буде створена державна комісія, до якої увійдуть авіаційні фахівці. Вони дослідять причини того, що відбулося, та які чинники впливали на те, що вертоліт упав», — наголосив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За словами представника ПС ЗСУ, експерти мають вивчити всю інформацію, зокрема, радіообмін і технічний стан гелікоптера. Це триватиме щонайменше кілька тижнів, адже технічне дослідження триває певний час.