Безкоштовна психологічна допомога у часи війни «Розкажи мені» починає працювати цілодобово

Проект безкоштовної психологічної допомоги «Розкажи мені» починає працювати нон-стоп. Наразі спеціалісти платформи готові захищати фронт психічного здоров’я громадян в умовах війни.

Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, маєте ознаки депресії відвідайте платформу «Розкажи мені», залиште заявку та очікуйте, коли наш спеціаліст якнайшвидше зв’яжеться з вами.  

Щоб отримати допомогу, потрібно лише коротко описати свій запит і залишити заявку на сайті tellme.com.ua

Далі за вашим запитом модератори платформи підберуть спеціаліста і він якнайшвидше зв’яжеться з вами. Консультації проводяться безкоштовно у режимі онлайн. 

Раніше команда Інституту когнітивного моделювання у співпраці з кафедрою медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного університету ім. Богомольця й фахівцями проєкту «Друг» розробили Бот першої психологічної допомоги

Це дієвий інструмент, створений на основі сучасних протоколів і наукових досліджень. Є зручним помічником, який завжди під рукою. Допоможе у перші години після травматичної події. Також тут зібрані рекомендації як не нашкодити своєму психологічному здоров’ю.