«Бізнес-фронт»: Як бізнез наближує до перемоги читайте у проекті на delo.ua

Команда українського ділового інтернет-ресурсу Delo.ua ініціювала проєкт «Бізнес-фронт» з історіями про тих підприємців, які зараз адаптують свої виробництва та бізнеси до вимог воєнного стану чи просто докладає максимум зусиль для того, щоб врятувати виробництво, зберегти існуючі та створити нові робочі місця.

Про це повідомив головний редактор видання Юрій Гусєв.

«Бізнес-фронт» — це історії бізнесменів, які врятували виробництво, робочі місця. Які знайшли сили та ресурси повертати міста до звичного життя, допомагати військовим та цивільним. Це дуже важливо! Це та сила, що відновить економіку. Це одна зі складових перемоги!» — каже головний редактор.

Ви вже можете прочитати інтерв’ю співвласника групи логістичних компаній ZAMMLER Віктора Шевченко про транспортні перевезення в Україні під час війни, чому багато співробітників компанії пішли захищати країну від російських окупантів, а також як переорієнтували компанію для перевезення гуманітарних вантажів. Чи історію бізнесу та волонтерства київських рестораторів про те, як під час війни готувати 15 тисяч порцій на день.

 

Теги: