Бізнесмени із списку Forbes запускають службу підтримки для бізнесу з окупованих територій

Це роблять співзасновники найбільшого в світі виробництва пилозбірників для салонів краси

05.09.2024

Більш ніж 5 футбольних поля, 3 площі Таймс-сквер та 1/15 частина Ватикану: лише три місяці знадобилось підприємцям Тетяні та Сергію Шелест, аби у чистому полі Закарпаття побудувати SHEMAX — найбільше виробництво пилозбірників для салонів краси у світі під час війни у 2022 році після релокації із Дніпра. 

Натепер у компанії працюють уже 60+ співробітників, їхній товар із позначкою «made in UA» купують у 35 країнах ЄС та Америці, а влітку цього року губернатор ОДА призначив співзасновницю офіційним амбасадором регіону. 

І тепер бізнесмени із списку Forbes вирішили допомогти власним досвідом тим підприємцям, для яких релокація — лише попереду. 

Рішення про релокацію було одним із складніших в нашому житті.  Але Закарпаття не тільки прийняло нас, а й дало шалений поштовх до розвитку.  І тому, вставши на ноги, ми тепер вирішили допомогти тим, хто лише проходить цей шлях та запустити повноцінну лінію підтримки для тих власників бізнесу на тимчасово окупованих територіях чи у небезпечних східних регіонах, які потребують релокації, але все ще не змогли наважитись, — розповідає співзасновниця виробництва Тетяна Шелест. 

Кожен отримає безкоштовну консультацію від відомих  підприємців як щодо релокації у Закарпаття, так і з пошуком ділянки для будівництва підприємства, необхідними державними контактами, а також партнерів та підрядників і навіть поради щодо того, як краще облаштувати свій побут — від дитячого садочка поруч і школи до логістичних чи транспортних питань. Щоб отримати безкоштовну консультацію, потрібно заповнити форму: тут.