Благодійний фонд «Мрію жити» запрошує вас приєднатися до важливого благодійного проєкту Mama Special 2024

28.05.2024

Mama Special — це авторська соціальна ініціатива, яка була запущена в Україні у 2021 році благодійним фондом «Мрію жити» і має на меті підтримати та нагородити героїчних матерів, які виховують дітей з інвалідністю. Проєкт також спрямований на привернення уваги до проблем, пов’язаних з інвалідністю та жіночою стійкістю.

29 травня 2024 року 16:00 в Neopolis indoor themepark ТРЦ Respublika Park благодійний фонд «Мрію жити» організовує неймовірний урочистий захід Mama Special на честь мам, які виховують дітей з інвалідністю.

Mama Special — це не просто подія для підтримки жінок, це справжній мультифункціональний медійний проєкт, який створений для розповіді історій незламних українок. Вони наші берегині, наші героїні, які щодня змінюють світ своєю силою, розумом та любов’ю.

Проєкт Mama Special відбудеться у  межах комплексної програми безбарʼєрності, яка реалізовується у парку розваг Neopolis для покращення доступності локації. Програма безбарʼєрності передбачає адаптацію простору Neopolis та рекомендації щодо користування атракціонами для дітей з різними потребами та їхніх батьків і відповідні компетенції персоналу парку. Головне завдання програми — запропонувати безпечне дозвілля та адаптувати місце, де сімʼї зможуть проводити час разом, отримуючи позитивні емоції та враження.

На заході вас чекає:

  • урочиста церемонія нагородження номінантом;
  • концерт за участю відомих артистів та талановитих дітей;
  • розважальна програма з аніматорами майстер-класи, подарунки та інші сюрпризи для дітей з інвалідністю;
  • фуршет та фотосесії від найкращих фотографів столиці.

Гості заходу: політики, бізнесмени, меценати, представники партнерів, громадські діячі.