Благодійний показ «Конотопської відьми» зібрав понад два мільйони гривень

Кошти спрямують на допомогу ВСУ

07.03.2024

На одну з найпопулярніших у глядачів виставу за мотивами повісті Квітки-Основ’яненка потрапити завжди непросто. Адже квитки на неї розлітаються дуже швидко. Втім, адміністрація Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка вирішила влаштувати позаплановий додатковий показ вистави з метою заробити кошти для ЗСУ. Про це розповіли на сторінці театру у Facebook.

До речі, це вже не перший благодійний показ «Конотопської відьми». Минулого разу на благодійному показі у грудні 2023 року вдалося зібрати 1 770 000 гривень на дрони для українських військових.

«Квитки продавалися за підвищеними цінами, але в глядацькій залі не було жодного вільного місця. Завдяки вам, дорогі наші глядачі! Нам вдалося зібрати 2 349 000 гривень. Це суттєво більше, ніж у наш перший благодійний показ вистави. І знову ж таки — це завдяки вам. Всі кошти ми, як і обіцяли, передамо на користь наших захисників і захисниць. Трохи згодом обов’язково розповімо, на що саме ці кошти буде витрачено. Ми глибоко вдячні всім, хто підтримує наші Збройні Сили, хто донатить, волонтерить і приходить на наші вистави!», — розповіли у театрі.

Читайте також: «Конотопська відьма» збирає мільйони

Останньою благодійною виставою вдалося зібрати 2 349 000 гривень, які незабаром перенаправлять українським захисникам та захисницям.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram