Бренд Bevza підтримує Міжнародний кризовий центр матері й дитини в Чернівцях

29.11.2022

Український бренд Bevza започаткував збір коштів для Міста Добра. Таку назву має Міжнародний кризовий центр матері й дитини в Чернівцях. Дизайнерка Світлана Бевза створила 200 жовто-блакитних светрів, які можна придбати тільки на сайті бренду. Прибуток буде перераховано до центру.

Через війну, яка триває в Україні, у центрі  приймають родини, які втратили домівку. Більшість сімей приїхали з окупованих територій і місць, які постійно перебувають під обстрілами. У Місті Добра повністю забезпечують усі потреби дітей і дорослих. Проживання, харчування, лікування, одяг, взуття, юридична та психологічна допомога — це лише частина підтримки. Няні й медики постійно працюють з дітьми, а центр оплачує для них театральні, танцювальні та різні розвивальні гуртки. Мамам допомагають опанувати нову професію та знайти роботу.

У Місті Добра є лише три будівлі, в яких загалом проживає близько 450 осіб. Центр планує якнайшвидше закінчити будівництво четвертого корпусу, аби прийняти в ньому ще один дитячий будинок. Саме завершення нової споруди вирішив підтримати бренд Bevza.

«Я створила цей светр в єдиному екземплярі у 2014 році особисто для себе. Він був натхнений передусім подіями революції й картиною Марка Ротко. Коли в лютому 2022 року я вимушено поїхала з України, то з небагатьох речей зі мною опинився і той самий светр. Я побачила величезний попит і вирішила, що саме він може стати інструментом, який допоможе зібрати кошти на благодійність«,- розповідає дизайнерка.

Усі прибутки з продажу перерахують у фонд Міста Добра. Замовлення приймаються лише на сайті бренду.