“Бути жінкою в Україні — це…”: меми до 8 березня

08 Березня 2022

На каналі Верховної ради України привітали жінок із 8 березня та опублікували підбірку мемів до свята.

Про це йдеться у Telegram.

“З 8 березня, наші захисниці та берегині! Українські жінки – неймовірні і супер-героїні 24/7! І не лише під час війни”, – йдеться у дописі. 

Турбота як стратегія зростання: як нова HR-культура формує сильні команди

Чому жіноче лідерство сьогодні — це супер-сила, побудована на турботі та гнучкості рішень? Цьогоріч на HR Wisdom Summit ми поговоримо про психологічну безпеку, реінтеграцію після фронту, L&D з реальним результатом і AI в HR. І все — через призму людяності.

Забронювати участь

Рівненський художник та лідер гурту “Ot Vinta” Юрій Журавель створив саркастичну карикатуру до 8 березня. Малюнком звернувся до жінок з Росії.

“С праздничком, женщины российской федерации! Я думаю, нашим українським жінкам ця листівочка не зіпсує настрою. Обіймаю вас і цьомаю. Тримайтесь!!! Дівчата!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!” – підписав він листівку.

Листівка жінкам з Росії/Юрій Журавель