«Чому Україна?»: У Парижі відбулась прем’єра документального фільму про війну в Україні

У Парижі  відбулась прем’єра документального фільму французького журналіста, письменника та філосоаф Бернар-Анрі Леві «Чому Україна?».

В стрічці автор зображує повномасштабну війну, яку Росія розпочала проти України 24 лютого.

«Війна українців – це і наша війна. Їхня поразка буде нашою поразкою. Україна не може програти, і для цього їй потрібна допомога», — наголошує Бернар-Анрі Леві.

Українська продюсерка Наталія Гривняк, яка разом зі своєю командою допомогла створити фільм, каже, що цей фільм як наш голос, який розповідає, що таке Україна, а що таке Росія. Це свідчить про те, що війна триває, і кожен із нас може діяти, щоб її зупинити. 

«Війна в Україні почалася не 24 лютого. Це почалося 8 років тому, у 2014 році. Спочатку світ був дуже обізнаним про те, що відбувається, і надавав велику підтримку. Але згодом відсутність наполегливості, уваги та міжнародного тиску призвело до того, що Росія вторглася в Україну і зараз жорстоко вбиває українців», — говорить Наталія Гривняк.

Показ фільму відвідали також дружини деяких із тих українських захисників, які зараз перебувають в полоні. Вони звернулись до світової спільноти, закликаючи допомогти зв’язатися з їхніми чоловіками і, зрештою, врятувати їх.