Італійські віяння: 4 модних тренди цієї весни

Що вдягнути у теплому сезоні 2018

Тиждень моди у Мілані приніс кілька тенденцій, які дизайнери по всьому світі використали у своїх весняно-літніх колекціях. Cпираючись на тренди італійців, скажемо, що у теплому сезоні популярними будуть морські мотиви, елегантна класика, східна романтика та витончений рустик.

Класика

Класика — вічна, отже вона нікуди не зникає, лише трансформується, підлаштовуючись під потреби сучасної жінки. Для цього стилю не існує сезонів та трендів, бо він — поза часом. Цієї весни дизайнери віддають перевагу стриманому крою та акцентують на кольорах.

Популярними будуть сукні та костюми з котону, шовкового крепдешину, віскозного крепу. А ще приділяйте увагу таким моделям, які б могли комбінуватися між собою та підкреслювати індивідуальність вашої фігури.

Схід

Актуальними у сезоні весна-літо 2018 будуть моделі, які імітують вбрання народів Сходу, як Близького так і Далекого. Тож можете сміливо доповнювати свій гардероб індійськими блузами, японськими кімоно, арабськими штанами та головними уборами.

У колекціях, наприклад, українських дизайнерів ви зможете знайти сорочки з високими комірцями, широкі пояси, спідниці та сукні лаконічних кольорів, стилізовані під японські кімоно та хакама.

Море

Квіткові принти, яскрава смужка, низька лінія плечей, оборки, спідниці-міді, широкі брюки, джинсовий одяг ‒ це теж модні тенденції сезону весна-літо 2018.

Їх важко поставити під планку одного стилю, але без цих трендів гардероб не матиме свіжості й актуальності. А щодо кольорів, то у фаворі будуть «морські» зелений, білий, синій та чорний.

Рустик

Стиль рустик часто зустрічається у весняно-літніх колекціях різних брендів. Вільні фасони й натуральні тканини, такі як мереживо, вишитий батист, льон, є ідеальними для літньої спеки.

Просторі сарафани, невагомі блузи, вільного крою штани – це одяг, який ніколи не вийдуть з моди, бо є зручними та легко комбінуються із речами різних стилів.

Моделі, які повністю відповідають усім трендам Тижня моди у Мілані, ви зможете знайти в одному місці, а саме у магазині бренду «Dolcedonna» за адресою: Київ, вул. Велика Васильківська, 131.

Фото: Dolcedonna

— Читайте також: Made in Ukraine: 5 брендів гендерно нейтрального одягу