«Чуйний гайд». Projector Foundation анонсували новий проєкт про етичну комунікацію з коханими військовослужбовців та ветеранів

17.05.2024

Благодійна організація Projector Foundation запустила новий проєкт «Партнерки. Взаємна опора». Він спрямований на підтримку партнерок українських військових, які стикаються з безліччю викликів, та нагадування про цінність їхнього суспільного внеску.

У межах проєкту фахівці створили «Чуйний гайд», який являє собою короткий посібник із комунікації з партнерками. Він допоможе запобігти шкоді, якої може завдати необережна розмова. В основі гайду лежить досвід коханих воїнів і поради психологів від організацій Veteran Hub та «Вільний вибір».

гайд

Фото: Projector Foundation

Частиною проєкту стали фотоісторії трьох студенток з Projector Foundation, які є партнерками військових. Вони являють собою щирі розмови про те, з якими змінами доводиться стикатися в сім’ї після повернення чоловіка-військовослужбовця додому. А також про те, як допомогти партнеру у реабілітації після важкого поранення і як відновити себе після втрати коханого заради дитини.

Читайте також: Ініціатива «Марш Жінок» запускає гарячу лінію психологічної підтримки для військовослужбовиць

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram