«Датагруп-Volia»: 500 підключених до інтернету бомбосховищ, гуманітарних центрів та школ за сім місяців війни

16.09.2022

Від початку бойових дій компанія «Датагруп-Volia» підключила до безкоштовного інтернету 500 цивільних бомбосховищ, гуманітарних центрів та школ по всій країні.

Компанія також удосконалила власну бонусну систему «Volia Бонус» для того, щоб абоненти могли перераховувати накопичені бонуси на підтримку української армії. На рахунок ЗСУ від абонентів Volia перераховано вже понад пів мільйона гривень. 

Також компанія «Датагруп-Volia» передала захисникам 4 000 рацій Motorola та 27 репітерів для них. Окрім радіо станцій було передоно інше обладнання зв’язку. Загальна вартітсь переданного обладнання складає понад $8 млн. Більше того, компанія долучилася до державної благодійної фандрайзенгової платформи United24 і вже перерахувала перші 10 млн гривень для відновлення та розвитку цифрової інфраструктури України. 

Крім того, «Датагруп-Volia» заснувала благодійну платформу «Наші діти», у межах якої взяла на забезпечення 50 дітей – сиріт війни. До настання повноліття вони отримуватимуть щомісячну стипендію на свої першочергові потреби. Вже протягом перших двох місяців за цією програмою діти отримали 1 000 000 грн.