Де безкоштовно підготуватись до ЗНО

Онлайн-курс

Онлайн-курс із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови є першим курсом, який компанія Unicorn Publishing створила для українських абітурієнтів.

Компанія Unicorn Publishing входить до чеської корпорації Unicorn із центральним офісом у Празі. Unicorn Publishing займається створенням онлайн-курсів, та книг для навчання. Усі курси створені на платформі uuCourseKit, розробленій нашими партнерами. Усі курси розробляються на основі вже перевіреної методики, яку Unicorn Publishing успішно застосовує для розробки курсів для початкової та середньої шкіл, вищих навчальних закладів та бізнес-партнерів. Вже опубліковано понад 47 курсів різного спрямування, зокрема й курси з мікроекономіки, основ права, вивчення англійської, німецької та чеської мов, правил дорожнього руху тощо.

Безкоштовний онлайн-курс для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови, створений за програмою, затвердженою Міністерством освіти і науки України. Курс Українська мова: ЗНО на 200 за посиланням https://uuos9.plus4u.net/

 

Читайте також: «Як говорити з дитиною на тему статевого виховання»