Де і як замовити святкову доставку квітів та подарунків

19.05.2022

Замовлення квітів з доставкою по Україні — це чудовий спосіб порадувати своїх близьких та родичів. Приділяти увагу небайдужим людям треба завжди, і особливо в наш непростий час.

Компанія Flowers.ua https://flowers.ua, яка займається доставкою букетів, знову готова радувати вас гарними квітами та подарунками. Скориставшись даною послугою, ви зможете подарувати море незабутніх емоцій адресату.

Тим більше, що замовити букети онлайн – простіше простого. Для цього вам знадобиться лише смартфон або комп’ютер із доступом до інтернету. Таким чином ви зможете привітати друзів з днем ​​народження, навіть перебуваючи зараз на іншому кінці планети. Флористи оформлять найсвіжіші букети квітів, квіти в коробці, а оперативні кур’єри доставлять їх прямо в руки адресату. Доставка квітів зовсім не вважається якоюсь буденністю, подібний жест у всі часи сприймався і сприймається як особливий подарунок, пам’ять про який залишиться надовго. До кожного букету ви можете додати безкоштовну фірмову листівку від Flowers.ua, в якій будуть надруковані ваші особисті теплі слова та побажання.

Переваги замовлення квітів у Flowers.ua

Основним плюсом послуги доставки квітів є можливість вручити букет у будь-якій точці міста та у будь-який час. Наприклад, квіти можуть доставити прямо до будинку, офісу, квартири, ресторану, університету або в парк. Клієнт самостійно вибирає місце та час доставки квітів, а також може замовити квіткові композиції з подарунками. Замовлення можна оформити цілодобово.

Ще однією незаперечною перевагою замовлення квітів онлайн є широкий вибір квіткових композицій. Асортимент настільки великий, що приємно здивує навіть найвибагливіших покупців. Все, що потрібно – це привід для замовлення, все інше фахівці компанії Flowers.ua візьмуть на себе. Додатково за бажанням замовника букет можна прикрасити фруктами, атласними стрічками, нитками перлів, додати різноманітні декоративні елементи. Тепер замовити квіти для коханої жінки, для мами, для куми – простіше простого.

Анонімна доставка квітів

Доставка квітів кур’єром по всій Україні — відмінний спосіб привітати будь-кого чи просто нагадати про себе та свої щирі почуття. Нехай кур’єр вручить флористичну композицію вашому адресату з інтригуючою запискою, подібний жест буде розцінено як прояв справжніх почуттів. До того ж доставка квітів може бути здійснена анонімно, що ще більше зацікавить адресата.