День дівчат в технологіях

Нові можливості для нового покоління

Залучення дівчат до карєри у науці та техніці є важливим фактором поліпшення економічного стану жінок та їх самореалізації, а також сприяє загальному розвитку цих галузей.

До міжнародного дня дівчат українські технологічні компанії готують незвичайні заходи, які пройдуть по всій країні 08 жовтня 2019 року. Центр “Розвиток КСВ” спільно із UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM, організовують Національний День Дівчат в технологіях. Багато школярок і студенток не бачать себе у STEM (науці, техніці, економіці та математиці — від англійського science, technology, economics, mathematics) и тому що їїм бракує рольових моделей навколо, і тому, що бракує елементарних знань про такі карєрні можливості. Серед працівників STEM лише 23% жінки. Час це виправити!


Долучившись до проведення події, ви зможете допомогти із подоланням гендерних стереотипів при виборі професії, а також підвищити віру дівчат у власні здібності та можливість побудувати кар’єру в Україні, в тому числі і в Вашій компанії.

Що необхідно робити?

1. Підтримати захід і заповнити анкету до 1 жовтня 2019 року включно

2. Дочекатися, поки із Вами зв’яжуться та обговорять усі деталі участі.

3. Підготувати цікаву програму для 20-ти дівчат-школярок або студенток: майстер-клас, зустрічі з жінками компанії, провести екскурсію та познайомити з діяльністю компанії — це надихне дівчат не боятися, а сміливо робити свій вибір у напрямку STEM професій.

4. Підготувати маленькі корпоративні подарунки.

5. 8-го жовтня 2019 о 12:50 відкрити свої двері для дівчат.

6. 8-го жовтня 2019 о 15:30 долучитись до включення з регіонів в рамках національного заходу, присвяченому День дівчат в технологіях.

Що отримає компанія?

1. Заряд енергії від дівчат.

2. Можливість познайомити дівчат з діяльністю компанії.

3. Продемонструвати свою соціальну відповідальність та стати частиною соціального та професійного формування дівчат.

Попередній досвід заходів

Минулого року технічні та науково-дослідні компанії відкрили свої двері дівчатам 5-9 класів в семи містах України – Києві, Дніпрі, Львові, Житомирі, Івано-Франківську, Южноукраїнську та Ужгороді. Шістнадцять великих та малих компаній провели для школярок практичні заняття, екскурсії, семінари, вікторини, конкурси, майданчики для спілкування серед дівчат, які навчаються в середній школі. Телеміст, який було організовано з містами, де проводилась подія, дав можливість послухати враження юних учасниць, багато хто зізнавався, що захід посприяв руйнуванню стереотипів про професії. Анкетування учасниць Дня дівчат виявило, що 50% дівчат на початку вважали, що професії поділяються на «чоловічі» та «жіночі”, а 70% дівчат заявили про те, що День в компанії змінив їх плани на професію.

У 2018 році до заходів долучилися такі компанії: Astound Commerce, Астра-Діа, ювелірний дім “Версаль”, DAXX, Енергоатом, ISM Україна, Luxoft, Miratech, ПриватБанк, Прикарпаттяобленерго, Sombra, TEVA, UGEARS, Unit Factory, УкрГазБанк, 123Soft.

Більше інформації

За усією детальною інформацію звертайтеся до координаторки події «День Дівчат» — Анастасії Шевчук.
Контактні дані: +380732217013, [email protected] (в темі листа зазначайте: День Дівчат)

— Читайте також: «Розовое» программирование