Держкіно України стало 36-м членом European Film Agency Directors association

Члени EFAD — European Film Agency Directors association одноголосно погодилися прийняти Державне агентство України з питань кіно як нового члена асоціації – це категорія для європейських кіноагенцій, які засновані не в державах-членах ЄС, а в державах-членах Ради Європи.

«Ми надзвичайно раді бачити українських колег в EFAD. Ще з Каннського кінофестивалю ми не переставали бути у тісному контакті, вивчаючи всі можливі засоби для підтримки України та її кіноспільноти. Членство Держкіно України допоможе зміцнити зв’язки з європейськими кіноагентствами та закласти фундамент для потужнішої співпраці в майбутньому», — наголосив президент EFAD Луїс Чабі Ваз.

Віце-президентка Едіт Сепп додала, що вони продовжують досліджувати способи підтримки української кіноіндустрії, яка сильно страждає через війну.

Після засудження повномасштабного вторгнення рф в Україну, EFAD висловили свою солідарність з українським народом, а члени асоціації вживають конкретних заходів, щоб забезпечити підтримку українським кінопрофесіоналам як в Україні, так і у країнах, де вони знайшли притулок. Асоціація вже зробила пожертви International Coalition for Filmmakers at Risk та Filmmakers for Ukraine.

Довідка: European Film Agency Directors association (EFAD) – це європейська асоціація, що об’єднує національні кіно- та аудіовізуальні агентства, із базoю в Брюсселі. Членство в EFAD охоплює країни Європейського Союзу, а також Ісландію, Норвегію, Республіку Північна Македонія, Чорногорію, Сербію, Швейцарію та Великобританію.

Теги: