Ді Капріо пожертвував $10 млн Україні: тут народилася його бабуся

Голлівудський актор Леонардо Ді Капріо пожертвував $10 млн Україні

Голлівудський актор Леонардо Ді Капріо пожертвував $10 млн Україні, зокрема тому, що його бабуся по материнській лінії Олена Інденбіркен народилася в Одесі.

Про це пише Hindustan Times.

Бабуся актора народилася під ім’ям Олена Степанівна Смирнова, але у 1917 році разом із батьками емігрувала до Німеччини.

Олена народила матір Леонардо — Ірмелін Інденбіркен — у бомбосховищі в Німеччині 1943 року. Ірмелін розлучилася з батьком Леонардо Джорджем Ді Капріо, коли йому був лише один рік, і виховувала актора одна.

Леонардо був дуже близький зі своєю бабусею по материнській лінії Оленою, яка завжди підтримувала його акторську кар’єру. Бабуся, яка померла у 2008 році у віці 93 років, майже до самого кінця супроводжувала його та Ірмелін на прем’єрах його фільмів.

Нагадаємо, американська актриса українського походження Міла Куніс разом зі своїм чоловіком Ештоном Кетчером менше ніж за тиждень зібрали на підтримку України $20 млн.

Письменниця та авторка Гаррі Поттера Джоан Роулінг заявила, що передасть 1 млн фунтів стерлінгів ($1,3 млн) на допомогу українським дітям, що постраждали від війни, яку в Україні розв’язала Росія.

Модель Джіджі Хадід повідомила, що пожертвує Україні свої заробітки, які заробила під час місяця моди, а акторка Дженніфер Еністон закликала всіх охочих допомогти Україні через кілька фондів.