«Дика п’ятниця»: EVA пропонує полювати на найкращі пропозиції року

Мережа EVA вирішила розширити обсяги вигідних пропозицій та почала знижки і акції задовго до самої Чорної П'ятниці, яка у 2023 році відзначається 24 листопада

13.11.2023

9 листопада стартувала кампанія «Дика п’ятниця» у мережі EVA та інтернет-магазині EVA.UA. Ця кампанія присвячена всесвітньо відомому дню розпродажів та триватиме до 26 листопада включно.

Цього року EVA пропонує своїм клієнтам дійсно виняткові знижки, які можуть сягати 80%. Цю подію назвали «дикою п’ятницею» — з ноткою гумору, враховуючи складні часи. Магазин вірить, що шопінг та радість від вигідних покупок можуть допомогти підтримати емоційний баланс та подарувати незабутні враження.

Ідея «дикої п’ятниці» виникла у колективу EVA та EVA.UA та була реалізована за допомогою креативної агенції iPlace та Lumiere Production. Кампанія пропонує клієнтам веселі та вигідні покупки у дусі пригод та джунглів, і всі виграють та отримують задоволення від цього заходу.

Під час кампанії, які триватиме до 26 листопада, клієнти мають можливість насолоджуватися численними вигідними пропозиціями, серед яких акції з подарунками та розіграшами, товари дня, дикі години, нічні знижки та ціни навпіл. Для отримання додаткової інформації та перевірки акцій клієнти можуть відвідати спеціальну сторінку за посиланням та підписатися на сповіщення.

 

Новини партнерів