Для пітчингу Одеського кінофесту на Берлінале відібрали 12 проєктів

До участі у пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться в межах 73-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, було відібрано 12 проєктів на стадії «препродакшн». Про це повідомляє пресслужба Держкіно у Фейсбуці.

«12 проєктів на стадії «препродакшн» відібрано до участі у пітчингу Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться як асоційований захід Європейського кіноринку, міжнародного маркетплейса 73-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Участь українських продакшенів на Берлінському кіноринку відбувається за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Проєкт реалізується у співпраці з Goethe-Institut”, — йдеться у повідомленні.

Так, до участі в пітчингу відібрані такі кінопроєкти: ігровий фільм «Золотий лев на Івана Купала»; ігровий фільм «Медовий Місяць»; ігровий фільм «СИБЛІНГИ»; ігровий фільм «Щастя»; ігровий фільм «Юкрейн — is the capital of Great Britain»; серіал «40 днів кохання»; серіал «Дівчина з Таллінна»; серіал Puzzle; документальний проєкт «Королеви радості»;документальний проєкт «Омелькова хата/Гості з Харкова»; документальний проєкт «Прислухаючись до Світу»; документальний проєкт «Тіні» компанії Сучасне Українське Кіно.

Як зазначається, ці проєкти будуть представлені міжнародним кінопрофесіоналам під час Європейського кіноринку, який триватиме з 16 по 22 лютого 2023 року. Пітчинг ОМКФ відбудеться 18 лютого о 17:00 у продюсерському хабі на другому поверсі MGB (Martin Gropius Bau).

В межах 73-го Берлінського міжнародного кінофестивалю 16-22 лютого працюватиме European Film Market. На EFM діятиме Український національний стенд, який організовано об’єднаними зусиллями Державного агентства України з питань кіно, Асоціації кіноіндустрії України, Української кіноасоціації та за фінансової підтримки German Films за сприяння Європейського кіноринку.

На Українському стенді буде представлено каталог українських продакшн-компаній (Production Guide of Ukraine) та презентовано можливості співпраці з Україною в галузі кіно. Заходи Європейського кіноринку з підтримки присутності української кіноіндустрії співфінансуються Medienboard Berlin-Brandenburg.

Як повідомлялося, Берлінський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 16 по 26 лютого. Цьогоріч Україну представляють шість фільмів — «Залізні Метелики» Романа Любого, «Ти мене любиш?» Тоні Ноябрьової, «Прокидаючись у тиші» Міли Жлуктенко та Даніеля Асаді Фаезі, «Ми не згаснемо» Аліси Коваленко, «Це побачення» Надії Парфан, «Східний фронт» Віталія Манського та Євгена Титаренка.