До Дня Соборності Platfor.ma створила благодійну колекцію «регіональних» светрів

20.01.2023

До Дня Соборності України — 22 січня — команда Platfor.ma разом з українськими майстринями створила колекцію светрів, шарфів та шкарпеток, присвячених українським регіонам під назвою «Україна». Всі речі продаватимуть на аукціоні, а гроші Українська біржа благодійності спрямує на п’ять соціальних ініціатив, які дуже потребують цих коштів. Про це повідомила Platfor.ma у Фейсбуці.

Лімітована колекція присвячена 14 історико-етнографічним регіонам України: Галичина, Буковина, Закарпаття, Волинь, Полісся, Поділля, Донбас, Таврія, Запоріжжя, Бессарабія, Крим, Слобожанщина, Сіверщина та Наддніпрянщина. Кожен светр містить зображення типового ландшафту цього регіону, а шарфи — їхні назви.

Протягом тижня — з 22 до 29 січня включно — на сторінці Platfor.ma в Instagram триватиме благодійний аукціон, на якому можна буде придбати елементи колекції. Той або та, хто станом на 29 січня 00:00 запропонує найвищу ставку за лот, переможе в аукціоні. Усі гроші з продажу команда Platfor.ma за допомогою Української біржі благодійності передасть п’ятьом соціальним ініціативам, які дуже потребують цих коштів:

  • благодійному фонду «Серця майбутнього», який допомагає дітям із вадами серця;
  • БФ Let’s help, який допомагає покинутим стареньким та мешканцям геріатричних пансіонатів;
  • БФ «Центр соціальних проєктів майбутнього», який допомагає тваринам, що залишились у зоопарках Харкова та Миколаєва;
  • БФ «Діти героїв», який надає адресну допомогу дітям загиблих героїв;
  • БФ «Солом’янські котики», який надає гуманітарну допомогу у справі розмінування територій.

«У цей день нам хотілось зробити щось особливе, щоби продемонструвати, як сильно всі ми любимо кожен куточок України. Гори та рівнини, пустелі та болота, бурхливі міста та затишні села, індустріальні райони та дикі заповідники — з цього різноманіття і складається наша держава. У ньому — наша сила, яка дозволяє долати ворогів та вже котре століття доводити: Україна — одна, єдина та неподільна», — зазначають у Platfor.ma.

Новини партнерів