Добірка від українських брендів з символікою Києва

До дня народження столиці

20.05.2024

Київ – місто, яке надихає, кожна його вуличка закохує в себе, будівлі зачаровують, а дух пронизає на повну. Київ дійсно неможливо не любити. Ми готові зізнаватися в коханні любому місту щодня, але особливо в кожну останню неділю травня, коли столиця святкує День Києва.

Українські бренди висловлюють свої почуття за допомогою виробів, які ми зібрали для вас в добірці, щоб вони стали вашими ідеальними супутниками 26 травня – в день, коли столиця відзначатиме своє свято цьогоріч. 

Vika Adamskaya

Футболка бренду Vika Adamskaya із колекції Hero Cities з датою заснування міста – це немов мовчазне нагадування того, що наша столиця квітне й надихає вже більше тисячоліття. 

Cultoni

Саме з футболки Kyiv з дзвіницею Софійського собору почалась історія бренду Cultoni, і по сьогодні базові футболки з дропу любові до дому залишається важливою частиною бренду. Київські каштани, костел Святого Миколая чи Україні мати – символи, без яких важко уявити Київ. 

Jewelry Lab

Якщо спитати будь-яку людину про один символ, який асоціюється з Києвом, то в більшості випадків відповіддю стануть каштани. Ювелірний бренд Jewelry Lab випустив лінійку прикрас «Київські каштани», в якій плоди каштану стали золотими сережками, каблучками й підвісками.

Cabanchi

Цьогоріч в обмеженній кількості бренд Cabanchi випускає свою оду любові до Києва у вигляді базової білої футболки з рожевим принтом Kyiv. 

W8LESS

Минулого року до Дня Києва бренд створив два варіанти футболок: оверсайз в чорному та білому кольорах. Фішкою яких став оцифрований та вишитий лист каштану, що його було взято з дерева перед бутіком на Гончара, 88. Колекція була лімітована, але так сподобалась шанувальникам бренду, що команда W8LESS залишили її і на цей рік. Новинкою цього року став лімітований бавовняний шопер, принтований з обох сторін: на одній — “Київ 2024”, а на іншій — лого бренду. Це чудовий та функціональний подарунок всім любителям столиці.

KOLOMATSKA

Двосторонні медальйони із символами Києва стали основою колекції вДома бренду KOLOMATSKA. Нарбутівський герб, наша особлива літера «Ї», листя каштану й надпис “KYÏV” прикрашають каблучки, сережки і кольє, а особливістю лінійки є кулон із оновленим монументом Україна мати.